مسیر شهدا تنها مسیر رستگاری در دنیا و آخرت است

مسیر شهدا تنها مسیر رستگاری در دنیا و آخرت است

به گزارش سراج24، به دنبال استقبال باشکوه مردم استان قزوین از پیکر مطهر "شهید زکریا شیری" خانواده این شهید مدافع حرم با صدور پیامی از مردم انقلابی و شهیدپرور قزوین قدردانی کرد. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بی گمان شهدا شمع محفل بشریتند و شهید هدیه ای است به پیشگاه الهی برای دفاع از اسلام ، ولایت و امنیت جامعه.

به حمد الهی و به مدد آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام با بازگشت پیکر شهید مدافع حرم زکریا شیری پس از پنج سال گمنامی، فضای استان ما مملو از عطر خوش ایثار، از خودگذشتگی و همدلی شد، آری هر بار که یکی از این پرستوها فضای شهر را به حضور خود عطر آگین می کند مردم عزیز و شهید پرور استان با حضور سرشار از شور و شعور خود ثایت می کنند که راه این شهدا تنها راه رسیدن به سعادت حقیقی و مسیر این شهدا تنها مسیر رستگاری در دنیا و آخرت است.

بدین وسیله بر خود لازم دیدیم خاضعانه و در کمال ادب به پاس این حضور سجده شکر به درگاه احدیت به جای بیاوریم و از همه مسئولین، ارگان ها، نهادها، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان و به خصوص مردم انقلابی، غیور و شهید پرور استان و همشهریان و اقوام عزیز که در تمامی برنامه ها با حضور گرم و صمیمی و باشکوه خود مایه قوت قلب و تسلی خاطر این خانواده شدند کمال تشکر را داشته باشیم.

همینجا لازم است از پیگیری ها و مساعدت نماینده محترم ولی فقیه در استان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تیپ ۸۲ صاحب الامر، ائمه جمعه استان، استاندار محترم، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری ها، بنیاد شهید، پایگاه ها و حوزه های بسیج، شهرداری ها و شوراهای شهر، صدا و سیما، اصحاب رسانه، عکاسان و خبرنگاران، هلال احمر، اقشار مختلف مردم، مجموعه های مردمی و خادمان افتخاری شهدا در استان و همه بزرگوارانی که در طی روزهای گذشته با برنامه ریزی در مسیر بدرقه با شکوه فرزند خود از هیچ کوششی دریغ نداشتند نهایت سپاس را داشته باشیم و از درگاه خداوند سبحان برای تک تک این برادران و خواهران ارجمند آرزوی سلامت ، سعادت و اجر عظیم در دنیا و آخرت مسئلت می نمائیم.

امید است همه ما بتوانیم در این مسیر پیرو راه شهیدان باشیم و عطر خوش حضور شهیدان بتواند مایه همدلی بیشتر برای رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی باشد ان شاالله

والعاقبه للمتقین
خانواده شهید مدافع حرم زکریا شیری

گفتنی است، شهید «زکریا شیری» چهارم آذرماه سال ۱۳۹۴، در منطقۀ العیس سوریه و بر اثر انفجار تله انفجاری و اصابت ترکش و جراحات وارده شهید شد. پیکر پاک شهید مدافع حرم، ذکریا شیری به همراه هفت شهید مدافع حرم دیگر پس از پنج سال تفحص شد.

لازم به ذکر است که پیکر پاک شهید شیری با استقبال پرشور و باشکوه مردم استان قروین تشییع و روز شنبه ۲۶ مهرماه مصادف با شهادت امام رضا(ع) در گلزاری شهدای اقبالیه به خاک سپرده شد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha