اجرای طرح محرومیت زدایی جهادی درمانی در «هماشهر» پاریز

اجرای طرح محرومیت زدایی جهادی درمانی در «هماشهر» پاریز

به گزارش سراج24، رضا گودرزی گفت: در راستای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و خدمت به قشر آسیب پذیر در زمینه محرومیت زدایی مردمی، «طرح جهادی درمانی بنام شهدای گرانقدر شهر پاریز وهماشهر کرمان» به مدت سه روز کاری در منطقه هماشهر پاریز واقع در شهرستان سیرجان برگزار شد.

گودرزی یاد آور شد: در این طرح جهادی به یک هزار و ۳۵۰ نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شد.

وی با بیان این‌که این اردوی جهادی با سطح کیفی تخصصی برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به مسئله شیوع کرونا در کشور این اردوی جهادی با رعایت بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی و اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی سیرجان برای اولین بار در کشور برگزار شد.

گودرزی ادامه داد: در این اردوی جهادی خدماتی شامل، چشم‌پزشکی تخصصی، دندان‌پزشکی، پزشک عمومی، پزشک داخلی، متخصص زنان وزایمان، سونوگرافی تشخیصی، مامایی و خدمات دارویی به‌صورت رایگان به افرادی از اقشار بی‌سرپرست، ایتام، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی ازجمله کمیته امداد و بهزیستی ارائه شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، در این اردوی جهادی کارگاه‌های آموزشی با هدف افزایش سطح آگاهی افراد در حوزه روانشناسی، بهداشت دهان و دندان، راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و راه‌های پیش‌گیری از کرونا برگزار شد. در پایان انشالله این طرح محرومیت زدایی در قالب درمان به تأیید حضرت بقیه الله الاعظم عج برسد؛ باشد که رستگار شویم.

اخبار مرتبط

اعزام 80 متخصص جهادی یزدی برای محرومیت‌زدایی سیستان و بلوچستان در نوروز 1401

محرومیت‌زدایی در محور مقاومت آغاز شد

طلبه ای که در جهاد محرومیت زدایی، به درجه رفیع شهادت رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha