اجرای طرح «هر امامزاده یک جهیزیه» در زنجان

اجرای طرح «هر امامزاده یک جهیزیه» در زنجان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: طرح پیوند آسمانی با هدف اجرای طرح امینانه نیات واقفان و حمایت و ترویج فرهنگ ازدواج آسان اجرایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان هدف از اجرای این طرح را اجرای امینانه نیات واقفان و حمایت و ترویج فرهنگ ازدواج آسان عنوان کرد و افزود: اداره اوقاف و امور خیریه استان امسال با شعار «هر امامزاده یک جهیزیه» هیات امنا و خیران را برای شرکت در این طرح ترغیب کرده است.

وی ضمن تشریح اجرای طرح پیوند آسمانی در زنجان گفت: امسال با مشارکت مرکز خیریه‌ای که در زنجان فعال بود برای ۱۱ زوج با ۲۹۰ میلیون تومان جهیزیه تهیه شده است.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های سازمان اوقاف ترویج موقوفات با نیات جدید و ایجاد وقف‌های مشارکتی است، تاکید کرد: همت بلند خیّران و واقفان می‌تواند زمینه بهرمندی بیشتر زوج‌های جوان از مواهب این طرح را فراهم کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه در زنجان طرح دست‌های مهربانی اجرایی شد، گفت: این طرح با مشارکت 650 خیر و با کمک 500 میلیونی همراه بود.

وی تصریح کرد: در همین راستا طرح «دست‌های مهربانی» توسط اوقاف به منظور کمک به کودکان نیازمند اجرایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان درباره اجرای طرح «دست‌های مهربانی» توسط سازمان اوقاف اظهار کرد: طرح دست‌های مهربانی با هدف اجرای نیت واقفان در کمک به مستمندان، فقرا، ایتام و زنان سرپرست خانوار به اجرا در می‌آید.

وی تصریح کرد: همه استان‌هایی که موقوفه دارند و استان‌هایی که فاقد موقوفه هستند تحت پوشش طرح «دست‌های مهربانی» قرار دارند.

اخبار مرتبط

هیئات مذهبی در محرم پارسال نمره قبولی گرفتند

۷۰ بقعه و امامزاده استان فارس میزبان برنامه های دهه ولایت

سهمیه فعالان قرآنی از صندوق فرهنگ به ۱۰ هزار نفر افزایش می یابد

0 نظر

ارسال نظر

capcha