مشارکت ۱۲۰ گروه جهادی در رزمایش ضدعفونی معابر و اماکن استان مرکزی

مشارکت ۱۲۰ گروه جهادی در رزمایش ضدعفونی معابر و اماکن استان مرکزی

به گزارش سراج24، امید محترمی شامگاه دوشنبه در حاشیه برگزاری رزمایش سراسری ضدعفونی معابر و اماکن استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شیوع گسترده موج سوم کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری رزمایش سراسری ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در سطح استان مرکزی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش سراسری بیش از ۱۲۰ گروه جهادی از اقشار مختلف مردم و خصوصاً جوانان مشارکت داشتند که با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و معاونت بهداشت و درمان سپاه روح الله عملیات گسترده ضدعفونی را انجام دادند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: این رزمایش سراسری در سطح معابر، پاساژها، بیمارستان‌ها، ایستگاه راه آهن، بازار، برخی از خیابان‌ها و سایر مکان‌های پرجمعیت و عمومی انجام شد.

محترمی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از چهار میلیون و ۲۰۰ هزار ماسک در استان تولید و توزیع شده و با توجه به اعلام نیازی که وجود دارد هم اکنون بیش از ۲۵ کارگاه فعال برای تولید ماسک و دستکش بهداشتی فعال هستند.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا گروه‌های جهادی در زمینه‌های مختلفی برای مقابله با این ویروس منحوس گام برداشته‌اند که مهمترین آنها را می‌توان تولید و توزیع ماسک، دستکش بهداشتی و گان، ضد عفونی معابر، حضور در بیمارستان‌ها و کمک به کادر درمان و سایر خدمات است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: در طی ۸ مرحله انجام رزمایش کمک مومنانه در سطح استان تابه امروز بیش از ۱۸۷ هزار بسته معیشتی به ولی نعمتان انقلاب و افراد آسیب دیده از کرونا تقدیم شده است و امیدواریم با مشارکت بیشتر مردم و خیرین این اقدام خداپسندانه تا پایان این ویروس منحوس ادامه دار باشد.

اخبار مرتبط

نماز جمعه فردا در استان زنجان اقامه نمی‌شود

تربیت در نظام آموزش نباید مورد غفلت واقع شود

کمک به خانواده کارگران نیازمند، در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha