سقط جنین ثمره تفکر غلط «بچه کمتر زندگی بهتر» است

سقط جنین ثمره تفکر غلط «بچه کمتر زندگی بهتر» است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام پیام ملکی  با اشاره به اینکه فاجعه انسانی سقط جنین، مرگ خاموش است، اظهار داشت: آمار روزانه بیش از هزار سقط جنین در ایران اسلامی خسارت است و آثار آن هم اکنون خود را در ترکیب جمعیتی نشان داده و در آینده هم دچار کاهش جمعیت خواهیم بود.

مدیر مدرسه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با بیان سخنان  رهبری حکیم که فرمودند: «آزادی سقط جنین باطن بسیار خطرناکی دارد»، گفت: در حقیقت برخی برنامه ریزان و سیاستگذاران، فرمول نابودی کشور را با شعار ضد دینی «بچه کمتر زندگی بهتر» به ورطه نابودی برده و جامعه را از نعمت جوانان شاداب و تحصیل‌کرده محروم می کنند.

وی تصریح کرد: غفلت از نقشه انگلیسی، صهیونیستی، در قالب ذهنیت و باور غلط «بچه کمتر زندگی بهتر»، شادابی در خانواده و به تبع در جامعه ایرانی، اسلامی را کمرنگ کرده است.

حجت الاسلام ملکی بیان کرد: نباید از تبعات منفی کاهش جمعیت در پیاده سازی الگوهای استعماری بر شاخصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی در جامعه اسلامی غفلت نمود.

مدیر مدرسه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور گفت: خودباختگی در برابر پیشرفت‌های ظاهری در مغرب زمین، زمینه اجرای الگوهای توسعه غربی را در کنترل جمعیت فراهم کرد که این خودباختگی برگرفته از نظریات ضدانسانی دانشمند انگلیسی بود، که حرکتی ضدانسانی و برخلاف سنت نبوی(ص) است.

حجت الاسلام ملکی اظهار داشت: وقتی دشمنان قبل از انقلاب برای ریشه کنی نسل مسلمانان و در حقیقت شیعیان مکتب اهل بیت(ع)، به نوکران خود در دستگاه فاسد پهلوی، پیشنهاد کنترل جمعیت! را دادند و عملی شد، متأسفانه جریان نفوذ آن را در غفلت مسئولین، اجرایی نمود.

مدیر مدرسه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور خاطرنشان کرد: استعمارگران وقتی نقشه های نابودی مردم مسلمان ایران را عملی دیدند و مشاهده کردند که با بودجه این کشور خود را از برکات نسل آینده ساز محروم می کنیم، برای ما کف زدند و به ما جایزه هم دادند.

وی در پایان گفت: قابل باور نیست که رسوم جاهلیت را با شیوه‌ای مدرن تر در خصوص احساس شرم برای بدنیا آمدن فرزند دختر، برای خانواده های ایرانی تزئین نموده و به اسم اسلام و کنترل جمعیت، سرمایه اصلی و ماندگارِ پیشرفت کشور را نابود کنیم.

اخبار مرتبط

بچه های انقلاب از عزاداران اربعین حسینی پذیرایی می‌کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha