نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان:

مسئولان در تصمیم گیری برای مبارزه با کرونا همدل باشند

مسئولان در تصمیم گیری برای مبارزه با کرونا همدل باشند

به گزارش سراج24، در دیدار با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار داشت: این ویروس به گفته کارشناسان این حوزه دارای ابعاد ناشناخته ای است که باعث شده ریشه کنی شیوع این ویروس تاکنون انجام نشود.

وی با بیان اینکه برای مقابله با این ویروس باید سیاستی گام به گام اتخاذ شود، ابراز داشت: نه تنها ایران بلکه تمام جهان در حال مبارزه با این ویروس به سر می‌برند و لازم است مردم با رعایت مسائل بهداشتی کمک حال کادر درمانی و بهداشتی باشند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با اشاره به جنگ تحمیلی و اتحاد مردم از تمامی اقشار و اقوام برای مبارزه با تهاجم دشمن بعثی تصریح کرد: در آن زمان دشمن شناخته شده و راه مبارزه با او مشخص بود ولی در مبارزه با کرونا به دلیل اینکه ناشناخته است باید از تمام ظرفیت خود برای ریشه کنی آن استفاده کنیم که به نظر کارشناسان مهمترین راه برای جلوگیری از شیوع بیشتر رعایت مسائل بهداشتی است.

وی با اشاره به برخی دوگانگی‌ها در تصمیم گیری در میدان مبارزه با کرونا خاطرنشان کرد: دوگانگی در تصمیم گیری ها در مبارزه با کرونا باعث ایجاد مشکل در ریشه کنی این ویروس می‌شود.

آیت الله سلیمانی با اشاره به ورود رهبر به این موضوع بیان داشت: رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب تمام تصمیم گیری ها را ستاد ملی مبارزه با کرونا دانست که این مهم باعث شد که اجماع خوبی در تصمیم گیری ها حاصل شود.

وی با اشاره به کمک بسیج و نیروهای مردمی در میدان مبارزه با کرونا در موج اول شیوع این بیماری یادآور شد: لازم است هم اکنون هم نیروهای مردمی و به خصوص خیرین در میدان مبارزه با کرونا ورود پیدا کنند تا به زودی شاهد ریشه کنی این ویروس شویم.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان افزود: از اصحاب تریبون و منبر می‌خواهیم برای فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی برای مبارزه با کرونا پا به این عرصه بگذارند.

اخبار مرتبط

جبهه فرهنگی انقلاب تهدید کرونا را به فرصت رشد تبدیل کند

توزیع 5 هزار پرس غذای گرم به‌مناسبت دهه وقف

توزیع ۲ هزار بسته غذایی طی دهه وقف در همدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha