همچنان باید آماده دفاع از اسلام و ارزش های انقلاب باشیم

همچنان باید آماده دفاع از اسلام و ارزش های انقلاب باشیم

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی ظهر امروز در آیین افتتاحیه نمایشگاه مهمات که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجد جامع تاریخی ورامین برگزار شد، اظهار کرد: فراموش نمی‌کنیم از همین مسجد جامع تاریخی ورامین چگونه جوانان این شهر به سوی جبهه‌های جنگ با بدرقه مردم روانه می‌شدند و فراموش نمی‌کنیم پیکرهای مطهر شهدا به همین محله‌ها بر می‌گشتند و توسط مردم عزیزمان مورد استقبال قرار می‌گرفتند.

وی افزود: از دفاع مقدس جزء زیبایی، حماسه و ایثار به یاد نیست، گرچه ما در دفاع مقدس و جنگ سختی‌های زیادی را کشیدیم، اما زیبایی‌ها و طراوت‌هایی که به واسطه دفاع مقدس به ما ارزانی کرد بسیار فراوان است.

امام جمعه موقت ورامین گفت: مقام معظم رهبری فرمودند یکی از ثمرات دفاع مقدس حاج قاسم سلیمانی است که امروز این عظمت و شکوه را خلق کرد و بسیاری از زوایای وجودی او همچنان ناپیدا است، لذا زنده نگه داشتن دفاع مقدس و آن ایثارگری ها یک وظیفه و رسالت است.

وی بیان کرد: امروز عزیزانمان در سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و همه کسانی که زحمت کشیدند و کنار هم قرار گرفتند که به نوعی آن خاطرات را زنده نگه بدارند یک رسالت انقلابی محسوب می شود چرا که نسل امروز به ویژه جوان هایی که ندیدند و نبودند در دفاع مقدس برایشان تجدید خاطره می شود.

محمودی خاطرنشان کرد: جنگ همچنان باقی است و دفاع همچنان پابرجاست، تنها شیوه جنگ و دفاع تغییر پیدا کرده وگرنه جنگ تمام نشده است.

وی ادامه داد: امروز باید ما همچنان آماده دفاع از اسلام و انقلاب باشیم و بدانیم که این روزهای بابرکت برای همه تجدید عهد و خاطره می کند.

محمودی در پایان گفت: امید است همچنان راه امام و شهدا را ادامه دهیم و در مسیر امام و ولایت ثابت‌قدم بمانیم.

 

اخبار مرتبط

مسؤولان متناسب با مکتب حاج قاسم عمل کنند

برگزاری طرح «نذر مهارت»

پدر اولین شهید انقلاب اسلامی در رفسنجان به لقاءالله پیوست

0 نظر

ارسال نظر

capcha