آغاز اکران فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» در مناطق فاقد سینما

آغاز اکران فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» در مناطق فاقد سینما

به گزارش سراج24 به نقل از «راه‌نوشت»، هم‌زمان با سینماهای سراسر کشور، فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، توسط عماریار در شهرها و مناطق فاقد سینما‌ اکران می‌شود.

فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰»، به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسن کلامی، ماجرای مهیج یک مقاومت رادیویی در دل محاصره شهر آبادان است!

این فیلم، محصول جدید سازمان هنری‌رسانه‌ای اوج است که با داستانی جذاب و دیدنی، سوژه‌ بکر و بدیعی از دفاع مقدس را برای مخاطبان و علاقه‌مندان به سینما به تصویر می‌کشد.

آبادان یازده ۶۰، موفق به دریافت سیمرغ طلایی مقاومت در جشنواره سی و هشتم فجر شده و همچنین در میان ۵ فیلم برتر تماشاگران در این دوره از جشنواره قرار گرفته است.

مخاطبان و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و درخواست اکران مردمی این فیلم در فضاهای باز، مساجد، مدارس، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و ... همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به سایت «عماریار» به نشانی Ammaryar.ir مراجعه کنند.

«عماریار»، مرجع عرضه تولیدات صوتی و تصویری جبهه فرهنگی انقلاب است که با شعار «با خانواده فیلم ببینید»، درصدد انتشار و عرضه محتوای سالم از فیلم‌های مستند در وهله اول و فیلم‌های سینمایی و پویانمایی، فیلم‌های کوتاه و نماهنگ از تولیدات داخل و خارج کشور در وهله دوم است.

اخبار مرتبط

در خدمت یا خسارت تلویزیون

ردپای فلسفه در آثار آوینی

روایت مهدی فخیم‌زاده از سینمای دینی

0 نظر

ارسال نظر

capcha