رئیس قوه قضائیه:

برخی عملا امیدشان به نتایج انتخابات فلان کشور است

برخی عملا امیدشان به نتایج انتخابات فلان کشور است

به گزارش سراج24 آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز مسئولان عالی قوه قضائیه با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز کشور ناشی از چشم دوختن به لبخند و یا خشم خارجی‌ها است، گفت: داشتن روحیه جهادی و کار انقلابی گره‌گشاست. ممکن است برخی به لفظ نگویند ولی عملاً امیدشان به نتیجه انتخابات فلان کشور باشد.

وی افزود: گره زدن رفع مشکلات داخلی به مسائل خارجی، اشتباه راهبردی است. رفتار امروز آمریکایی‌ها در قبال توافقات پیشین، هم نقض فاحش حقوق بین‌الملل است هم نقض «حقوق معاهدات.اروپایی‌ها باید به انجام تعهداتشان در عمل پایبند باشند؛ بیانیه دادن و سخنرانی کافی نیست و باید انجام تکالیف اروپایی‌ها از آنها مطالبه شود.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: اقدام کشورهای خود فروخته منطقه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نمایش پستی و حقارت بود. راهبرد امروز ما راهبرد مقاومت فعال و مقتدرانه در مقابله با دشمن و ساختن کشور با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و حضور مقتدرانه و دفاع از حقوق ملت در مجامع بین‌المللی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دفاع مقدس برای کشور تولید قدرت و اقتدار کرده است؛ از ابزار قدرت باید برای ابراز قدرت، هوشمندانه استفاده کرد.

تأکید دوباره رئیس دستگاه قضا بر مدیریت بازار و ثبات اقتصادی
آیت الله رئیسی در واکنش به گزارش وزیر دادگستری درباره عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی در ماه‌های اخیر، اظهار داشت: تأمین معیشت مردم و کالاهای اساسی مورد نیاز آنها از مهم‌ترین مسائل است که بارها بر آن تأکید شد و باز هم تأکید می‌کنم همه باید تلاش کنند تا در اقتصاد ثبات ایجاد شود و هر چه بیشتر به مردم اطمینان دهیم بازار ثبات دارد و آنها احساس کنند فرایند تولید تا مصرف مدیریت شده است، امنیت خاطر بیشتری پیدا خواهند کرد.

اخبار مرتبط

توسعه روابط تهران آنکارا به نفع دو ملت و ثبات منطقه است

روابط رو به گسترش ایران و تاجیکستان با قوت ادامه می‌یابد

باید زمینه تردد و سرمایه‌گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور تسهیل شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha