بازسازی عملیات فتح المبین و تجلیل از مدافعان سلامت در هفته دفاع مقدس

بازسازی عملیات فتح المبین و تجلیل از مدافعان سلامت در هفته دفاع مقدس

به گزارش سراج24، سردار بوعلی اظهار داشت: چهل سالگی دفاع مقدس یادآور از جان گذشتگی و ایثار انسان هایی است که پرچم حسینی و عاشورایی را در صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی برافراشتند.

فرمانده سپاه فجر فارس روز گذشته در جمع خبرنگاران با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: چهل سالگی دفاع مقدس یادآور از جان گذشتگی و ایثار انسان‌هایی است که پرچم حسینی و عاشورایی را در صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی برافراشتند و حماسه ای را رقم زدند که موجبات اقتدار ایران اسلامی و یاس و نااُمیدی استکبار جهانی را برای همیشه فراهم آورده است.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بازخوانی مفاهیم این دوره درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: طِیِ این هفته بیش از ۴۵۰۰ ویژه برنامه شاخص توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان فارس اجرا می‌شود که در سال جاری سعی شده است کیفیت و کمیت برگزاری برنامه‌ها نسبت به سال های گذشته ارتقا پیدا کند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و بسیج نقش محوری در برگزاری برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان فارس بر عهده دارند، گفت: تکریم ۱۲۰۰ خانواده شهید و ایثارگر، برگزاری ۵۰ یادواره شهید به همراه ۵۰ نمایشگاه دفاع مقدس از جمله برنامه های پیش‌بینی شده برای هفته دفاع مقدس هستند.

وی در رابطه با برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس در استان فارس گفت: عملیات غرورآفرین فتح المبین از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر در شهرستان مرودشت بازسازی می‌شود و ویژه برنامه تجلیل از ۷۰۰ پیشکسوت دفاع مقدس نیز در شیراز برگزار می‌شود.

بوعلی با اشاره به نقش درخشان پزشکان و پرستاران در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: این قشر فداکار در عرصه مقابله با بیماری کرونا و نجات جان مردم تاکنون زحمات فراوانی کشیده‌اند و در همین راستا فرماندهان نیروهای مسلح  فارس همزمان با هفته دفاع مقدس ضمن حضور در بیمارستان ها از زحمات کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت تجلیل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس بر مبنای شعار محوری " ما قوی هستیم " برگزار می شوند، گفت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان ها، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، هنری و قرآنی با محوریت هفته دفاع مقدس، تجلیل از بسیجیان نمونه و سربازان برتر، نمایش فیلم و اجرای تئاتر با موضوع دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه های پیش بینی شده برای هفته دفاع مقدس در استان فارس هستند که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.

فرمانده سپاه فجر با پاسداشت یاد و مقام والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: مکتب و شخصیت این شهید بزرگوار الگو و راهنمای جوانان بسیجی و شاخص سبکِ زندگی اسلامی و انقلابی است و ما نیز با تاسی از این شهید بزرگوار در چهلمین سالگرد دفاع مقدس اعلام می کنیم که همچون گذشته برای دفاع از انقلاب اسلامی آمادگی کامل داریم.

اخبار مرتبط

ذوالقدر: امروز بیش از دوران جنگ تحمیلی به دفاع مقدس نیازمندیم

مسئله‌ دفاع محدود به اصلاح طلبی و اصولگرایی نمی‌‌شود

عمار حکیم: سیاست تحریم‌های اقتصادی علیه ملت‌ها بی‌نتیجه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha