بازسازی عملیات کربلای ۵ در اردبیل

بازسازی عملیات کربلای ۵ در اردبیل

به گزارش سراج24، شکر عبدی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن ولایت برگزار شد، اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی بیش از یک هزار و ۵۰۰ برنامه  در قالب ۷۲ نوع برای هفته دفاع مقدس در سطح استان اردبیل پیش‌بینی شده است.

وی افزود: از جمله مهم‌ترین آن ها می‌توان به بازسازی عملیات غرورآفرین کربلای ۵ در محل نمایشگاه رزمی، فرهنگی دفاع مقدس در کنار دریاچه شورابیل اشاره کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه عملیات کربلای ۵ عزت، اقتدار و غرور ملت ایران اسلامی را نشان داد، تشریح کرد: استان اردبیل در این عملیات، ۲۶۷ شهید گلگون کفن تقدیم وطن کرد که از این تعداد ۸۷ رزمنده  تنها در یک شب به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی بیان کرد: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برپایی نمایشگاه فرهنگی، رزمی آثار دفاع مقدس، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور راویان فتح و پیشکسوتان جنگ تحمیلی در سطح مدارس و دانشگاه‌ها و اجرای سایر برنامه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی ورزشی و... با همکاری پایگاه‌های مقاومت و مساجد از دیگر برنامه‌های سپاه حضرت عباس(ع) استان برای هفته دفاع مقدس است.

عبدی تاکید کرد: کلیه برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اکثر در فضاهای باز برگزار خواهد شد و دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز به شکل متفاوت و در درب و کوچه آن منزل انجام می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از بازه زمانی سوم خرداد تا ۲۹ اسفند سال‌جاری در سطح ملی برای هر استان یک هفته تعیین شد تا برنامه‌های فرهنگی خود را در این زمان اجرا کنند که هفته استان اردبیل از ۱۵ شهریور الی ۲۲ شهریور ماه بوده و طی این مدت برنامه‌های متعددی در سطح استان برگزار شد.

اخبار مرتبط

تجلیل از 14600 پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل

برگزاری بیش از ۴۰ برنامه طی هفته دفاع مقدس در پلدختر

40 عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در زنجان برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha