توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در مرودشت

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در مرودشت

به گزارش سراج24 غلامرضا وفایی با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه در روستای  سیوند مرودشت اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا ویروس همراه با مردم بودیم و خدمت به جامعه را از وظایف دینی و شرعی خود برشمردیم.

وی با تأکید بر اینکه رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در این شرایط فرصتی برای دستگیری از محرومان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است، گفت: بسیاری از مردم در این شرایط سخت کرونایی سفره خود را نصف می‌کنند تا از نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا دستگیری کنند که این‌گونه رفتارها و اقدامات پربها است.

وی افزود: ۱۷۵ بسته کمک معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه به ارزش بیش از ۲۶ میلیون تومان در بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع شد.

وفایی با اشاره به اینکه بهبود در زندگی و معیشت محرومین و نیازمندان هدف برگزاری این رزمایش است، تأکید کرد: در راستای تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب تحت عنوان مواسات همدلی و کمک مؤمنانه، ۱۲۴ بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از ۱۵ میلیون تومان تهیه و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در دوران شیوع بیماری کرونا ۳۰ مرحله گندزدایی انجام شد، عنوان کرد: گندزدایی معابر و اماکن عمومی با همکاری مسئولین، مردم و تراکتور داران انجام شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب (ع) سیوند با ورود به شهریورماه و آغاز ماه محرم نیز ۱۵۰ بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از ۲۱ میلیون تومان در بین نیازمندان این روستا تهیه و توزیع شد.
وفایی یادآور شد: این رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه با همکاری دهیاری، شورای اسلامی، پایگاه‌های مقاومت بسیج برادران و خواهران و صندوق امام حسن مجتبی (ع) در قالب مرکز نیکوکاری مهرپویان سیوند برگزار شد.

اخبار مرتبط

تهیه و توزیع 18 هزار بسته معیشتی

اربعین امسال فرصتی برای کمک به نیازمندان است

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha