رویداد‌های مسجد محور باید مورد توجه قرار گیرد

رویداد‌های مسجد محور باید مورد توجه قرار گیرد

به گزارش سراج24 حجت‌الاسلام «سید محمدعلی آل‌هاشم»، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز اظهار داشت: یکی از امتیازات دانشگاه‌های ما و علت اصلی پیشرفت‌های علمی و فناوری در شرکت‌های دانش بنیان، وجود آقای استاندار است که، چون خودشان از جنس دانشگاه هستند، مشکلات این حوزه را از نزدیک لمس کرده و می‌دانند و اشرافیت کاملی بر موضوع دارند که این برای دانشگاه‌های استان یک امتیاز است.

وی با بیان اینکه دوستان در پارک علم و فناوری خیلی تلاش می‌کنند افزود: باید حمایت ویژه‌ای از این عزیزان انجام شود تا بتوانند برنامه‌هایی را که در نظر دارند، به نحواحسن انجام دهند.

حجت الاسلام آل‌هاشم تاکید کرد: ما جوانان خوبی در حد نخبه داریم و باید از این نخبگان حمایت ویژه‌ای شود، در بازدیدی که از پارک علم و فناوری استان داشتم، یکی از جوانانی که روکش تولید کرده بود، گفت که برای فروش محصول خود به ناچار مارک ترکیه می‌چسبانند که این واقعا جای تاسف دارد.

وی با اشاره به اینکه نباید تسهیلات و امکانات تنها به مرکز استان اختصاص داده شود گفت: در بعضی از شهر‌ها مانند مرند و میانه که فرمانداری ویژه دارند، فعالیت‌های علمی خوبی انجام می‌شود که نیازمند توجه هستند.

امام جمعه تبریز در پایان با تاکید بر ایجاد پاتوق فرهنگی برای جوانان حزب‌اللهی و نخبه انقلابی در حوزه اقتصاد، فرهنگ و فناوری‌های نرم، یادآور شد: رویداد‌های مسجد محور باید مورد توجه قرار گیرد و همانند مسجد امام صادق (ع) تهران، در تبریز نیز باید شرکت‌های دانش بنیان فعالیت‌های خود را با محوریت مسجد انجام دهند.

اخبار مرتبط

در برابر تحریم‌های ظالمانه باید مقاومت کرد

منکرات در جمهوری اسلامی نیازمند بازتعریف است

شایسته نیست جوانان در مسیر دشمن حرکت کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha