درخواست مردم برای اقدام انقلابی نماینده شاهرود مقابل تخریب «شاهوار»

درخواست مردم برای اقدام انقلابی نماینده شاهرود مقابل تخریب «شاهوار»

به گزارش سراج24، شماری از مردم شهرستان شاهرود با ارسال متنی به دفتر خبرگزاری فارس استان سمنان، اقدام انقلابی و جهادی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس را مقابل تخریب «شاهوار» خواستار شدند.

در این متن آمده است: سردار «علی‌اصغر خانی»، یکی فرماندهان افتخارآفرین دوران حماسه‌ساز هشت سال دفاع مقدس و از زمره خانواده‌های معزز و معظم شهداست؛ وی از روزهای آغازین جنگ تحمیلی به مدت ۹۲ ماه در جبهه حضور داشت و به افتخار جانبازی نائل آمد و مدال افتخار و ایثار عملیات فتح‌المبین، بیت‌المقدس، رمضان، والفجر ۳، والفجر ۴، والفجر ۸، خیبر، بدر، کربلای ۴، کربلای ۵، نصر ۸، ماهوت، مرصاد و ... را بر سینه دارد.

در ادامه تأکید شده است: امیدواریم سردار عزیز و نماینده محترم مانند زمان جنگ لباس مقدس جبهه را تن کرده و با حمایت مردم شاهرود به میدان جنگ و دفاع از خاک مادری میراث آیندگان و فرزندان این دیار شاهوار زخم‌خورده عزیمت کند.

در بخش دیگری از این متن تأکید شده است: امیدواریم نماینده مردم مانند فرماندار شاهرود قسم یاد کند که تا آخرین روز خدمت و نمایندگی، از آب و خاک و طبیعت حوزه انتخابیه خود دفاع کرده و برایش بجنگد و مانند زمان جنگ مدال افتخار ایثار را کسب کند.

در پایان آمده است: امیدواریم نماینده شاهرود در مجلس مانند زمان شهرداری و اهمیت محیط‌زیست، از مقام معظم رهبری دعوتی به عمل آورند تا شاهوار را با دستان مبارکشان درختکاری فرموده و مجدد شاهوار به برکت دعای مردم و برخورد با تخریب گران سربلند شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha