جلوه‌هایی از روز عاشورا و تطبیق آن با جهان امروز

جلوه‌هایی از روز عاشورا و تطبیق آن با جهان امروز

به گزارش سراج24، نمایشگاه جلوه‌های عاشورایی با هدف ترویج فرهنگ عاشورا در شهر جدید پردیس برگزار می‌شود.

روح‌الله عبداللهی مسئول اطلاع‌رسانی ستاد محرم استان تهران در گفت‌وگو با فارس از برپایی نمایشگاه جلوه‌های عاشورایی در شهر جدید پردیس خبر داد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی، بیان ترتیبی، تفضیلی و تطبیقی با جهان امروز از واقعه کربلا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه جلوه‌های عاشورایی با همت اداره تبلیغات اسلامی شهر جدید پردیس و همکاری اداره اطلاعات، شهرداری، شورای شهر، فرمانداری، دفتر امام جمعه و شرکت عمران شهر جدید پردیس برپا می‌شود.

عبداللهی در خصوص زمان نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از ۲۴ شهریور تا چهارم مهرماه امسال از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۲ و ۳۰ دقیقه در محل نمایشگاه جلوه‌های عاشورایی واقع در شهر جدید پردیس، فاز ۱۱، خیابان فرهنگ، تقاطع خیابان هنر برگزار می‌شود.

مسئول اطلاع‌رسانی ستاد محرم استان تهران با بیان جزئیاتی از نمایشگاه گفت: این نمایشگاه دارای ۲۵ غرفه است که شامل غرفه‌های بصیرتی، علمی، پاسخگویی به شبهات عاشورا و واقعه کربلا، پاسخگویی به سؤالات شرعی، غرفه عفاف و حجاب، غرفه مهد هدایت، غرفه‌های عرضه محصولات عفاف و حجاب و محصولات فرهنگی و هنری است.

وی عنوان کرد: بازدیدکنندگان در استان تهران و شهرستان‌های همجوار شهر جدید پردیس می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند و امیدوارم مورد استقبال و توجه همگان قرار گیرد.

عبداللهی گفت: در صورتی که هیئت مذهبی یا مساجد تمایل به حضور و بازدید از این نمایشگاه را داشته باشند وسیله نقلیه برای آنها از سوی ستاد برگزاری این نمایشگاه مهیا است و متقاضیان با شماره ۰۹۱۹۳۶۹۵۰۲۲ بابت هماهنگی وسیله نقلیه تماس بگیرند.

به گزارش فارس شهرستان پردیس با جمعیتی حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد اما ساکنان آن پس از کامل شدن مسکن مهر به ۶۰۰ هزار نفر خواهند رسید.

اخبار مرتبط

عکس/تصویر دست‌نوشته حاج قاسم خطاب به بسیجیان

فیلم «کافر»؛ تلاش برای توجیه ترور سردار سلیمانی

انتقاد وحید جلیلی از سانسور حاج قاسم سلیمانی و محسن حججی در سینمای ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha