جبهه فرهنگی تهران:

نشست مشترک جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران با مدیران رادیو تهران

نشست مشترک جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران با مدیران رادیو تهران

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران؛ در این نشست حجت الاسلام و المسلمین دانایی در سخنانی به تشریح اهداف، برنامه ها، فعالیت ها و ظرفیت های جبهه فرهنگی تهران پرداخت و گفت: خوشبختانه در کمتر از یکسالی که از تشکیل جبهه در تهران می گذرد، در بخش های مختلف از جمله فعالیت منسجم، هدفمند و هوشمندانه در قالب مدافعان سلامت تهران و هم افزایی مجموعه های فرهنگی، انقلابی کارهای کم سابقه ای صورت گرفته است.

دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران افزود: در بیش از 242 محله تهران فعالیت های متعدد خدمت رسانی، کمک مومنامه و رزمایش مواسات و همدلی، تولید و توزیع اقلام بهداشتی و همراهی با مردم صورت گرفته که همانند دوران دفاع مقدس با همراهی و مشارکت وسیع مردم و به ویژه نسل جوان و نوجوان و طلاب عزیز تهران همراه بوده است.

وی ادامه داد: در ماه محرم و صفر نیز طرح روضه خانگی با هدف گرامیداشت شعائر اسلامی و احیای سنت حسنه روضه خانگی را در مناطق و محلات مختلف تهران داشتیم که همچنان ادامه دارد.
حجت الاسلام دانایی تاکید کرد: روند جاری و برنامه در دست اقدام نیز بحث موکب سلامت در مناطق و محلات مختلف تهران است که در تعدادی از محلات فعال شده و علاوه بر پایش و معاینه مردم، اقلام بهداشتی و مقابله ای با کرونا نیز با نازلترین قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی بر لزوم فعالیت رسانه ای با رادیو تهران که از رادیوهای پرشنونده به ویژه برای شهروندان تهران است تاکید و خواستار تعامل بیشتر با جبهه انقلاب اسلامی تهران شد.
در این جلسه دکتر صحراگرد مدیر رادیو تهران نیز با ابراز خرسندی از این نشست، بخشی از فعالیت های رادیو تهران را در ایام مختلف به ویژه ایام کرونا، ماه محرم، رزمایش همدلی و مواسات و ... را تشریح کرد و گفت: خرسندخواهیم شد با مجموعه انقلابی، پای کار و تلاشگر جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی تهران تعامل بیشتر و هم افزا داشته باشیم.

وی بر تهیه برنامه های مشترک، پوشش برنامه ها و زحمات دوستان و تلاشگران این عرصه و اقدامات مشترک تاکید کرد.
در این نشست حجت الاسلا کاوه ناظر پخش رادیو تهران، دکتر امیری مدیر پخش رویدادها ، دکتر محمودی مدیر پخش رادیو تهران ، حسین دلاوری مسئول رسانه بنیاد خاتم الاوصیاء(ص) و حجت الاسلام اصفهانی از عملیات جبهه فرهنگی، اجتماعی تهران حضور داشتند، راههای همکاری و تعامل بیشتر بررسی شد.

اخبار مرتبط

«سفیران حسین» ۸ هزار نسخه کتاب فروختند

6 کتاب انتشارات انقلاب اسلامی تجدید چاپ شد

قاضی زرگر رئیس دادگاه انقلاب تهران دارفانی را وداع گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha