اهانت به پیامبر اکرم(ص) نشانگر استیصال دشمنان دین و انقلاب است

اهانت به پیامبر اکرم(ص) نشانگر استیصال دشمنان دین و انقلاب است

به گزارش سراج24 حجت‌الاسلام والمسلمین «مصطفی باقری بنابی» ضمن محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی در اهانت به قرآن و پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: به دنبال گستره اسلام در سراسر دنیا و افزایش توجه مردم به دین و معنویت، دشمنان نظام در صدد جلوگیری از صدور اسلام هستند و اهانت صورت گرفته به برترین شخصیت جهان هستی، نشانگر استیصال دشمنان دین و انقلاب است.

وی با بیان اینکه ایام محرم و صفر فرصت مناسبی است که جریان نهضت عاشورا جریان عبرت‌های نهضت عاشورا را روشنگری کند، اذعان کرد: از آنجایی که تار و پود انقلاب اسلامی عاشورایی و حسینی(ع) است، از این رو شناخت عاشورا بدون شناخت شخصیت و عظمت جلوه‌های وجودی امام حسین(ع) هرگز راهگشا نمی‌شود.

امام جمعه بناب افزود: یکی از بهترین منابع امام حسین (ع) شناسی و جلوه‌های وجودی سیدالشهداء (ع) دعای عرفه است که همواره در دسترس ماست.

حجت الاسلام باقری بنابی در پایان با اشاره به فرازهایی از فرمایشات بنیانگذار جمهوری اسلامی که «ما هر چه داریم از اباعبدالله الحسین(ع) و عاشورا داریم» تأکید کرد: همه عزت و شرف ما مرهون امام حسین (ع) است و حتی نعمت رهبری نیز از برکات ن حضرت است و شهید قاسم سلیمانی نیز گفت: «ما ملت امام حسین هستیم.» از این رو ملتی که به امام حسین(ع) تکیه کرده هرگز شکست نخواهد خورد.

اخبار مرتبط

برگزاری طرح «نذر مهارت»

آماده سازی جامعه برای ظهور از وظایف نیروهای انقلابی است

عزم راسخ مدافعان سلامت برای حفظ سلامت مردم

0 نظر

ارسال نظر

capcha