برزگر: جریان تحریف واقعیات موجود در کشور را وارونه نشان می‌دهد

برزگر: جریان تحریف واقعیات موجود در کشور را وارونه نشان می‌دهد

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی بیمارستان نجمیه؛ احمد برزگر مسئول معاونت سیاسی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در نشست بصیرتی سیاسی با موضوع «تحریف» که ظهر امروز در بیمارستان برگزار شد، گفت: برخی داخلی‌ها به ناخواسته به جریان «تحریف» کمک می کنند و باعث تقویت آن می‌شوند.

‎وی افزود: جریان تحریف به دنبال آن است که کشور را به حدی ضعیف نشان دهد تا مجبور به سازش با آمریکا شود و از این طریق، آمریکا امتیازات لازم را کسب کند.

‎برزگر بیان داشت: جریان تحریف واقعیات موجود در کشور را وارونه نشان میدهد و جریان تحریم هم با فشار اقتصادی بر کشور ما به دنبال شکست نظام است که قطعا این آرزو را به گور می‌برند.

‎مسئول معاونت سیاسی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند اگر جریان تحریف شکست بخورد جریان تحریم قطعا شکست خواهد خورد چراکه در شرایط کنونی باید یک جبهه متحد ترتیب داده شود برای ایجاد تولید محتوا در فضای مجازی تا هم پاسخ شبهات داده شود و هم پاسخ کسانی که در داخل و خارج تلاش می‌کنند انقلاب را منحرف کنند.

وی گفت: گاهی از سوی یک گروه یا کانالی در فضای مجازی یا فرد در یک روزنامه مطلبی عنوان می شود که بعدا می‌بینید همان مطلب با آب و تاب بیشتری از سوی رسانه های معاند منتشر می‌شود.

برزگر در خصوص مذاکره با آمریکا بیان داشت: جریان تحریف مربوط به کسانی است که زمانی که بحث مذاکره با آمریکا و قرارداد برجام مطرح بود، می‌گفتند که با این مذاکره همه مشکلات کشور حل و فصل می‌شود اما همین افراد به محض اینکه بحث توافق راهبردی با کشور چین مطرح شد، جنجال راه انداختند و گفتند بخشی از کشور فروخته شد.

مسئول معاونت سیاسی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) تاکید کرد: نیاز است در فضای مجازی به صورت راهبردی و هدفمند ورود پیدا کنیم چرا که دشمنان و استکبار جهانی نقشه‌ها و توطئه‌های زیادی دارند که باید با بصیرت و هوشیاری ملت ایران این نقشه‌ها خنثی شوند.

وی پیرامون راه‌های مقابله با تحریف اظهار داشت: تحریف مانند جبهه جنگی است و در میدان باید همه باهم متحد باشیم، همچنین ابزار رسانه‌ای، منبرها، مساجد و مراکز دانشگاهی را به کار بگیریم و موضوع را برای عموم روشن کنیم.

برزگر درپایان گفت: شفافیت، اطلاع رسانی سریع و به موقع، خنثی کردن پاسخ توطئه‌های دشمن و پاسخ دادن به شبهات می‌تواند تنها راه مقابله با دشمن در خط تحریف باشد.

اخبار مرتبط

رهبران انقلاب اسلامی با کدام برکناری ها مخالفت کرده اند؟

تاثیر شهادت آقا مصطفی خمینی بر تسریع روند مبارزه

رفع تحریم‌ها به‌ رغم مخالفت‌های آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha