برگزاری رزمایش«شور عاطفه‌ها»

برگزاری رزمایش«شور عاطفه‌ها»

به گزارش سراج24، هدایت صفری اظهار کرد: یکی از مشکلات مناطق محروم و کم‌برخوردار و دانش‌آموزان نیازمند بخش روستایی و شهری کمبود وسایل آموزش از راه دور در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا برای ادامه تحصیل است که کمیته امداد امام خمینی(ره) رویکرد جدید جشن عاطفه‌های امسال را برای تأمین نیاز این دسته از دانش‌آموزان قرار داده است.

وی با اشاره به  اینکه در استان زنجان 3 هزار و ۲۱۰ دانش‌آموز زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند، افزود: با توجه به تقارن«شور عاطفه‌ها» با ایام برگزاری رزمایش همدلی از روز شنبه ۲۲ شهریورماه تا جمعه یازدهم مهرماه سال جاری به مدت ۲۱ روز این رزمایش با موضوع شور عاطفه‌ها باهدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان زیر حمایت  برگزار می‌شود.

فعالیت 109 مرکز نیکوکاری در زنجان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: مردم استان زنجان در سال گذشته ۴۰ میلیارد ریال در شور عاطفه کمک کرده‌اند و برنامه‌ریزی شده است امسال این مبلغ با مشارکت خیران و نیکوکاران  به ۴۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال افزایش یابد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان ادامه داد: امیدواریم این مبلغ از طریق  کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار در رویداد ملی «شور عاطفه‌ها» نسبت به تأمین بسته‌های حمایتی تحصیلی با اولویت «ملزومات آموزش غیرحضوری» برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد اقدام کنیم.

صفری با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: امسال به دلیل بیماری منحوس کرونا  پایگاه‌های نمادین در میادین اصلی شهر برای جمع‌آوری کمک‌های هم استانی‌های خیر و نیکوکار ایجاد و اکثریت کمک‌های مردمی از طریق شبکه‌های فضای مجازی و به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف استانی از جمله خیران، مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و همچنین تعامل و هم‌افزایی با مراکز دولتی، علمی و دانشگاهی، اقتصادی، تجاری، اصناف و بازاریان  و بانک‌ها برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر رویداد ملی شور عاطفه‌ها تاکید کرد.

صفری از آمادگی دفاتر ۱۴ گانه کمیته امداد و ۱۰۹ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی و کالایی مردم از جمله کیف و کفش و نوشت‌افزار و سایر ملزومات آموزشی هم استانی‌های زنجانی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد مهربانی #۰۲۴*۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه واریز کنند.

وی گفت: همچنین خیرین می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی خود به شماره ‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱با شناسه ۸۸۰۳۱۸۶۶۶ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ نزد صندوق امداد ولایت زنجان،کمک‌های خود را برای تامین ملزومات آموزشی دانش‌آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.

اخبار مرتبط

نسیم ایران همدل به دانیال رسید

چهارمین رزمایش کمک‌های مومنانه در نهاوند

آغاز سومین رزمایش همدلی بسیج اساتید دانشگاه آزاد

0 نظر

ارسال نظر

capcha