ماسک‌های نذری 4 هزارتومانی!

ماسک‌های نذری 4 هزارتومانی!

به گزارش سراج24، پویش نذر ماسک در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به ۲ روش انجام می‌شود؛ خرید ماسک از این موسسه یا اهدا مبالغی برای تهیه ماسک و توزیع رایگان آن‌ در میان اقشار مختلف و بیماران کرونایی. درروش نخست، افرادی که قصد تهیه ماسک به تعداد زیاد را دارند ماسک‌های تولیدی این موسسه را می‌خرند و با این کار به اشتغال معلولان کمک می‌کنند. موسسه رعد الغدیر کارگاهی برای تولید ماسک توسط ۱۵ نفر از افراد معلول تحت پوشش دارد که می‌توانند روزانه ۱۵۰۰ عدد ماسک بهداشتی تهیه و بسته‌بندی کنند.

روش دیگر، واریز مبلغی برای خرید ماسک به‌حساب این موسسه است تا ماسک‌ها پس از تولید در میان کادر درمان بیمارستان‌ها، افراد دارای معلولیت، کودکان کار، افراد زباله گرد و بی‌خانمان و همچنین اقشار محروم به‌رایگان توزیع شود. به گفته معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی موسسه رعد الغدیر ماسک‌های این موسسه باکیفیت بالا و از انواع دولایه از جنس نخ پنبه‌ای و قابل شستشو و ضد حساسیت هستند.

قیمت هر ماسک پارچه‌ای در این پویش ۴ هزار تومان است و خیران و افرادی که قصد تهیه ماسک به تعداد زیاد دارند، می‌توانند برای هماهنگی با شماره ۴-۶۶۳۰۵۳۵۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

کانال تلگرامی داروی کرونا توسط پلیس فتا منهدم شد

ایجاد ۵۰۰ مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا پایان سال

حجت‌الاسلام رستمی درگذشت رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد را تسلیت گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha