وقتی بسیجیان رودان به میدان مبارزه با کرونا در مدارس می‌روند

وقتی بسیجیان رودان به میدان مبارزه با کرونا در مدارس می‌روند

به گزارش سراج24، از ابتدای ظهور ویروس منحوس کرونا این گروه‌های جهادی بسیج بودند که هم‌چون جبهه‌های حق علیه باطل نگذاشتند سنگرهای نبرد با این ویروس منحوس خالی بماند و هر جا که احساس نیاز شد آنان بودند که دوباره رخت جهاد بر تن کرده و آماده خدمت شدند.

در این میان بسیجیان پایگاه مقاومت علی‌ابن‌ابیطالب(ع) رودان با همراهی کارگروه سازندگی و مردم‌یاری قرارگاه تحول محله شهید غلام نائبی رودان در تمامی عرصه‌های فعالیت چشم‌گیری را از خود به نمایش گذاشتند.

امین خرمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج علی‌ابن‌ابیطالب(ع) دهبارز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رودان از ضد عفونی مدارس حوزه استحفاظی این پایگاه پیش از بازگشایی مدارس خبر داد.

وی افزود: با شرکت ۳۰ نفر از بسیجیان، مدارس راهنمایی شهید مطهری، دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا، دبستان پسرانه بینش، دبستان دخترانه دانش، دبستان پسرانه شاهد و مهد کودک دارا و سارا ضد عفونی و گندزدایی شد.

خرمی مشارکت فعال در گندزدایی و ضدعفونی کردن خیابان‌ها، اماکن پرتردد و محلات مختلف شهر دهبارز، تهیه بسته‌های مواد غذایی با جلب مشارکت خیرین در قالب طرح مواسات و همدلی، تهیه و توزیع بسته‌های مواد بهداشتی بین نیازمندان را از جمله اقدامات دیگر بسیجیان این پایگاه با همراهی کانون فرهنگی هنری علویون مسجد جامع رودان در راه مبارزه با کرونا عنوان کرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج علی‌ابن‌ابیطالب(ع) دهبارز با بیان اینکه تاکنون ۷ طرح عمرانی توسط گروه جهادی پایگاه بسیج علی‌ابن‌ابیطالب علیه‌السلام و کانون فرهنگی هنری علویون مسجد جامع رودان در شهر دهبارز اجرا شده است، خاطرنشان ساخت: گروه جهادی کانون و بسیج تاکنون احداث سه منزل مسکونی، یک چشمه سرویس بهداشتی و سه دیوارکشی برای فقرا و نیازمندان را در کارنامه دارد.

اخبار مرتبط

ساخت ۴ واحد مسکونی برای نیازمندان شاهرودی

10 ویژگی بسیجیان از نگاه فانی

تریبون های فریب خورده دست از نفاق بردارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha