توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در ملایر

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در ملایر

به گزارش سراج24، سید جواد حسینی اظهار کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای  طرح کمک‌های مومنانه با هدف دستگیری از نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا سپاه و بسیج ملایر این طرح  را در دستور کار قرار داده و اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیران کرد.

وی افزود: در این زمینه دوره اول رزمایش کمک‌های مومنانه در ملایر در سه نوبت ابتدای ماه رمضان، میلاد امام حسن(ع) و عید سعید فطر برگزار که طی این سه مرحله بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اجرای سری دوم رزمایش کمک‌های مومنانه گفت: این سری نیز طی سه مرحله در حال انجام است که مرحله اول آن در دهه ولایت با توزیع یک‌هزار و ۲۰۰ بسته و مرحله دوم نیز در دهه اول محرم با توزیع یک‌هزار و ۶۰۰ بسته انجام شد.

وی با بیان اینکه قرار است مرحله سوم این بسته‌ها همزمان با دهه آخر ماه صفر انجام شود گفت: در مرحله سوم بر برآورد توزیع ۲ هزار بسته پیش‌بینی شده است.

حسینی افزود: از ابتدای اجرای این طرح در ملایر تاکنون ۱۵ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه توزیع شده و قرار است این تعداد ها تا ۲۰ هزار بسته برسد.

وی توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم و تعداد زیادی بسته‌های گوشت قربانی را نیز از دیگر اقدامات سپاه و بسیج ملایر در این طرح برشمرد و تصریح کرد: از زمان اجرای کمک‌های مومنانه در ملایر تاکنون ۲۰۰ راس گوسفند نیز ذبح و در قالب ۲۵ هزار بسته و ۲۰ هزار پرس غذای گرم نیز در بین نیازمندان توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر از توزیع ۳۴ سری جهیزیه در بین نوعروسان  توسط سپاه و بسیج سازندگی ملایر خبر داد و افزود: ۷۱ سری لوازم خانگی در بین خانواده‌های سیل‌زده نیز توزیع شد.

وی با بیان اینکه هزینه این اقلام نیز با کمک خیران و نیکوکاران انجام شده است گفت: ترمیم ۳۴ باب منزل نیازمندان با همراهی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز از دیگر اقدمات بوده است.

حسینی توزیع ۱۵ هزار بسته بهداشتی و ۵۰ هزار ماسک در بین محله‌های نیازمند و حاشیه شهر را نیز از دیگر اقدامات سپاه و بسیج ملایر دانست.

اخبار مرتبط

برنامه هلال احمر برای واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن کرونا طی یک ماه / آغاز برنامه از ۱۰ مهر

جزئیاتی از«قرنطینه هوشمند»اعلام شد

ماجرای خرید و فروش کارت جعلی واکسیناسیون

0 نظر

ارسال نظر

capcha