۱۰۰ هزار ماسک و ماده ضدعفونی کننده در بین هیئات مذهبی ورامین و قرچک توزیع شد

۱۰۰ هزار ماسک و ماده ضدعفونی کننده در بین هیئات مذهبی ورامین و قرچک توزیع شد

به گزارش سراج24، رشید اسدپور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های ورامین و قرچک اظهار داشت: در راستای طرح شمیم حسینی امسال با تهیه ۱۵۰۰ پک مواد غذایی از محل نیات موقوفات منطبق و همچنین مراکز افق بقاع متبرکه اقدامات انجام شده است که در بین نیازمندان و جامعه هدف که بعضا تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و خانواده‌های حمایت از زندانیان هستند توزیع می‌شود.

وی افزود: در عین حال نزدیک به ۱۰۰ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح بین هیئت های مذهبی توزیع شد  و به همین تعداد آب معدنی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی ورامین و موکب احباب الرضا (ع) و خیرین، تهیه و در بین عزاداران حسینی توزیع کردیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک گفت: قطعا هدف از اجرای این کار نیایت واقفین است، همه این ها مجموعه اقداماتی است که در اشاعه وقف و ترویج سنت ناب محمدی که حمایت از نیازمندان می باشد انجام شده و همچنین در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین(ع) انجام شده است.

وی یادآور شد: شهرستان‌های ورامین و قرچک میزبان ۴۵ بقاع متبرکه می‌باشد که این مهم می طلبد موضوع را به شکل ویژه تری در این شهرستان ها شاهد باشیم.

اسدپور در پایان گفت: پیش بینی نزدیک به ۱۰ هزار پرس غذای گرم صورت گرفته شده است که حدود ۴ هزار تای آن به صورت بسته بندی شده در بین نیازمندان اطراف امامزاده ابراهیم توزیع شده است و در نظر داریم ۶ هزار پرس غذا در سایر اطراف مناطق بقاع متبرکه در بین نیازمندان توزیع کنیم که این کار خیر از محل مراکز افق بقاع متبرکه و با مساعدت و همکاری خیرین محترم صورت می گیرد.

اخبار مرتبط

تجمع زائران در مسیر منتهی به مرز شلمچه پایان یافت

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

مسجدی که پناه محرومان شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha