اهدای خون یکی از مصادیق خدمت به مردم است

اهدای خون یکی از مصادیق خدمت به مردم است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی با حضور در مرکز اهدای خون این شهرستان و اهدای خون ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: خدمت‌رسانی به مردم یکی از سیره‌های عملی حضرت امام حسین(ع) است و اهدای خون به بیماران نیازمند یکی از مصادیق خدمت و کمک به مردم است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس فرمایش رهبر انقلاب اسلامی، شهرستان خمینی‌شهر حسینیه ایران لقب گرفته است، افزود: یکی از کارهای خیری که سالیان متمادی در شهرستان رونق خوبی پیداکرده و مورد استقبال مردم خمینی‌شهر قرارگرفته، موضوع اهدای خون است.

وی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان خمینی‌شهر در عرصه‌های مختلف از جمله مقابله با ویروس کرونا و کمک مؤمنانه عملکرد خوبی داشتند و خدمت‌رسانی و کمک‌رسانی‌های خود را در این زمینه به نمایش گذاشتند.

نقدعلی در پایان از مسؤولان و کسانی که مقدمات اهدای خون در شهرستان را فراهم می‌کنند، قدردانی کرد.

به گزارش فارس، اهدای خون در شهرستان خمینی‌شهر به‌ ویژه در ایام محرم مورد استقبال مردم بوده به صورتی که در سال‌های گذشته صف‌های طولانی برای انجام این حرکت زیبا صورت می‌گرفته اما بر اساس اعلام مرکز اهدای خون شهرستان خمینی‌شهر امسال در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی عملیات دریافت خون انجام نمی‌گیرد.

اخبار مرتبط

ثبت‌نام بیش از ٣٠٠ دانش‌آموز در آئین تجلیل از نوگلان حسینی

هیأت، مردم نهادترین تشکل عالم است

باز هم دستان پر سخاوت مردم در محرم گره گشایی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha