انتشار تولیدات محرمی حوزه هنری در پویش «سوره اشک»

انتشار تولیدات محرمی حوزه هنری در پویش «سوره اشک»

به گزارش سراج24، مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی با اعلام آغاز فعالیت پویش «سوره اشک» گفت: تصمیم گرفتیم در روزهای ماتم اهل بیت و عزای سیدالشهداء(ع) قطعاتی را در بخش های مختلف حوزه هنری انقلاب اسلامی تولید کنیم که این مجموعه تولیدات با عنوان «پویش سوره اشک» به منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: در این پویش ده‌ها تولید جدید در قالب های مختلف نماهنگ، فیلم کوتاه و تیزر فرهنگی، کلیپ، پویانمایی، قطعه موسیقی، کمیک موشن، کمیک استریپ و... در حال تولید است که کار انتشار آنها از ابتدای ماه محرم آغاز شده و تا اربعین ادامه خواهد داشت.

معلمی خاطرنشان کرد: پویش «سوره اشک» به نوعی واکنش سریع مجموعه حوزه هنری به مناسبت ایام عزای سرور و سالار شهیدان است و تلاش می کنیم این اقدامات واکنشی مناسبتی را در دیگر ایام مهم سال نیز ادامه دهیم.

معاون هنری حوزه در پایان گفت: تا امروز قطعاتی مانند تیزر فرهنگی «جوشکار» تولید شده در باشگاه فیلم سوره، نماهنگ فصل ماتم، مجموعه روضه های دلتنگی، مجموعه مشن گرافیک «فقط برای خدا»، چندین تصویرسازی و متحرک سازی پوستر و... در قالب پویش اشک سوره منتشر شده که کار انتشار سایر آثار نیز به مرور ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط

کتاب «اخلاق و فناوری» به فارسی ترجمه می شود

موفقیت دو اثر ادبی حوزه هنری فارس در جشنواره کتاب سال دفاع مقدس

«بی نشان» کتابی از سرگذشت آزاده لرستانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha