پنج هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان خوزستان توزیع شد

پنج هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان خوزستان توزیع شد

به گزارش سراج24، سردار حسن شاهوارپور در حاشیه مراسم رزمایشی مواسات و همدلی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرحله دوم کمک‌های مؤمنانه از دهه ولایت آغاز شد و گام دوم آن در ایام محرم نیز اجرا خواهد شد و امروز در گام اول آن شاهد جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه بسیج ادارات هستیم که بر این اساس ۵ هزار بسته غذایی توزیع خواهد شد.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس یک‌هزار و ۵۰۰ بسته مربوط به لوازمات تحریری و ۳۵۰۰ بسته دیگر مواد غذایی هستند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: گام دوم این رزمایش فردا نیز ادامه خواهد داشت که در این مرحله بنا داریم بیش از یکصد هزار بسته بین نیازمندان توزیع کنیم همچنین امیدواریم که تا اربعین حسینی رزمایش کمک مؤمنانه ادامه یابد و مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گیرد.

وی ادامه داد: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه ۳۰۰ هزار بسته غذایی با کمک خیرین، نهادها، بسیج و برخی ادارات تهیه شد و در بین نیازمندان خوزستان توزیع گردید.

حسن شاهوارپور تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا بسیجیان این مرز و بوم همانند همیشه برای تحقق اوامر مقام معظم رهبری برای کمک به همنوعان خود با اقدامات متفاوتی از جمله ضدعفونی و توزیع کمک‌های مؤمنانه در صحنه حضور داشتند.

اخبار مرتبط

برپایی نمایشگاه عکس روستایی «حنین الاربعین» در خوزستان

تهیه و توزیع 18 هزار بسته معیشتی

دوره معرفتی، تربیتی، بصیرتی و مهارتی ویژه دانشجویان شهرستان بهبهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha