کمک مومنانه کارمندان اصفهانی در روز کارمند با ۴۱٠٠ بسته معیشتی

کمک مومنانه کارمندان اصفهانی در روز کارمند با ۴۱٠٠ بسته معیشتی

به گزارش سراج24، محسن اصلانی در حاشیه رزمایش کمک مؤمنانه  در اصفهان اظهار داشت: در پی دستورات مقام معظم رهبری برای آغاز رزمایش کمک مؤمنانه، شاهد موجی از همدلی و همکاری همه اقشار جامعه جهت تهیه اقلام ضروری برای نیازمندان بودیم؛ گروهی از نیازمندان آسیب‌دیدگان اقتصادی از بیماری کرونا هستند که با همدلی ایجادشده امیدواریم بخشی از صدمات این افراد جبران شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: با همت و همدلی مدیران و کارمندان سطح استان، کمک‌های نقدی ایشان جهت انجام رزمایش کمک مؤمنانه توسط بسیج ادارات جمع‌آوری و با پشتیبانی سپاه صاحب‌الزمان (عج) در قالب ۴۱٠٠ بسته معیشتی، امروز، به مناسبت روز کارمند و هفته دولت، در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی در خصوص جامعه هدف این رزمایش عنوان کرد: بسته‌های تدارک دیده‌شده در اختیار نیازمندان که بیشتر آن‌ها اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا هستند قرار خواهد گرفت؛ این افراد توسط بسیج محلات شناسایی شده و از طریق همین پایگاه‌ها بسته‌های حمایتی توزیع می‌شود.

اصلانی درباره محتوای بسته‌های معیشتی بیان کرد: علاوه بر اقلام ضروری غذایی همچون برنج، روغن و حبوبات یک پک بهداشتی شامل ماده ضدعفونی کننده دست و ماسک در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در خصوص کمک‌های مؤمنانه بسیج ادارات و کارمندان تشریح کرد: مرحله اول این رزمایش در ماه مبارک رمضان کلید خورد و مرحله دوم آن از عید قربان آغاز شد و اکنون که در دهه اول محرم هستیم، این مرحله به کار خود پایان داده‌ است.

وی تصریح کرد: با عدم امکان جمع‌آوری نذورات در مجالس حسینی شرایطی به وجود آمد که بخشی از نذورات مردم در قالب کمک‌های مؤمنانه قرار گرفت؛ امیدواریم که با همدلی و همکاری تمام اقشار جامعه به ویژه کارمندان و مدیران دستگاه‌ها بتوانیم تا پایان سال رزمایش‌های دیگری با بسته‌های بهتر و بیشتر برگزار کنیم.

اصلانی با اشاره به اینکه با توجه به ضرورت کمک و همدلی در شرایط کرونا، بسیجیان همانند گذشته پیشتاز عرصه خدمت بوده‌اند، گفت: بسیج ادارات و کارمندان با توجه به ماهیت و ظرفیتی که دارد میز خدمت تخصصی را راه‌اندازی کرده‌ است؛ به این شکل که بسیج محلات، چالش‌ها و مشکلات اداری مردم را احصا و به بسیج ادارات و کارمندان منعکس می‌کند تا مسائل مردم را از مدیران دستگاه‌ها پیگیری نماید.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان اضافه کرد: میز خدمت از سال ۱۳۹۷ آغاز به کار کرده است اما با توجه به شرایط کرونا که امکان تشکیل جلسات و حضور مدیران در مساجد را گرفته است، از روحانیون مساجد و پایگاه‌های بسیج محلات برای ادامه روند گزارش مشکلات و مسائل مردم استفاده شده است.

وی درباره‌ی فراهم کردن بستر مجازی برای میز خدمت اذعان داشت: هنوز فضا و بستری در این زمینه فراهم نشده و در حال حاضر میز خدمت از دریچه اطلاع‌رسانی پایگاه‌های بسیج و افراد معتمد ادامه‌ی کار خواهد داد.

اخبار مرتبط

پویش‌های جمعیت امام رضایی‌ها ویژه ماه مبارک رمضان با همکاری رسانه ملی

ای امیدان دل مستضعفان ...

سروده ای در عزای حضرت فاطمه الزهرا (س)

0 نظر

ارسال نظر

capcha