مردم در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند

مردم در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند

به گزارش سراج24، عباس سروری امروز با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا و یاران باوفایش در واقعه کربلا، در خصوص برنامه‌های محافل سرور و سالار شهیدان حسین (ع)، اظهار داشت:مردم استان ،شریف و نجیب و نوعدوست هستند، مردم کرمانشاه این روزها به سمت الگوسازی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای فاصله‌گذاری اجتماعی، زدن ماسک و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا و کم کردن کار پرسنل درمان و بهداشت در کشور پیش می‌روند.

وی ادامه داد: برنامه‌های این ایام علی‌رغم تلاش مسؤولان ذی‌ربط در خصوص برگزاری محافل سیدالشهدا به لحاظ رعایت مسئولیت اجتماعی با تلاش روسای هیئات، منبری‌ها و تمام دست اندکاران هیأت‌ها در راستای تشویق مردم با رعایت موازین بهداشتی و حفظ سلامتی هم‌نوعان در حال برگزاری است.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه محافل سیدالشهدا (ع) را کارگشا و مشکل‌گشا دانست و گفت: دهه اول محرم دهه امر به معروف و نهی از منکر است، لذا از مردم در خواست داریم برای حفظ سلامتی خود، بزرگان و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر هر منزل یک حسینه، ادامه داد: همواره توصیه ما با توجه به شیوع ویروس کرونا  به اصول در خانه ماندن و عزاداری در منزل است.

اخبار مرتبط

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

وضعیت داروی منتسب به امام کاظم(ع) برای درمان کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha