مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گیلان:

حسینیه سیار دانش آموزی در دهه اول محرم در رشت برپا می شود

حسینیه سیار دانش آموزی در دهه اول محرم در رشت برپا می شود

به گزارش سراج24، محمد لطیفی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) برای ماه محرم تمهیدات لازم برای اجرای ویژه مراسم عزاداری در محل مسقف کرده بود.

وی با اشاره به دستور العمل جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و به تبعیت از تاکید رهبر انقلاب مبنی بر رعایت پروتکل‌های ابلاغی این مراسم کنسل شد.

لطیفی، ادامه داد: در این راستا و با توجه به اهمیت احیای شعائر دینی و بزرگداشت ایام عزای امام حسین (ع)، هیئت انصارالمهدی (عج) اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان تصمیم به اجرای طرح حسینیه سیار کرده است.

وی، اضافه کرد: این طرح با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و با اجرای گروه سرود دانش آموزی و همچنین گروه سرود منادیان بصیرت و مداحی نوگلان حسینی در سطح شهر برگزار می‌شود.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گیلان برگزاری ویژه مراسم احلی من العسل را از دیگر برنامه‌های هیئت انصارالمهدی (عج) عنوان کرد و گفت: این مراسم صبح روز چهارشنبه مصادف با ۶ محرم که منتسب به حضرت قاسم (ع) می‌باشد از شبکه استانی باران پخش خواهد شد.

لطیفی، دبا اشاره به برگزاری هیئات دانش آموزی به صورت مجازی، ادامه داد: اجرای سومین دوره توزیع اقلام معیشتی و بهداشتی از دیگر برنامه‌های اتحادیه در این ایام می‌باشد.

اخبار مرتبط

تذکر لسانی بهانه‌ای برای ضرب و شتم

رشته تحصیلی علوم و معارف نهج البلاغه در کشور نهادینه شده است

اهتزاز دوباره پرچم سرخ «یالثارات‌الحسین» بر فراز مسجد جمکران

0 نظر

ارسال نظر

capcha