کمک مؤمنانه محرم از حرم امامزاده صالح(ع) آغاز شد

کمک مؤمنانه محرم از حرم امامزاده صالح(ع) آغاز شد

به گزارش سراج24، دهمزمان با ایام ماه محرم، امسال با شیوع کرونا و محدودیت‌هایی در توزیع غذای نذری، برخی از هیأت‌ها و امامزاده‌های کشور به کمک مؤمنانه روی آوردند.

بر همین اساس، آستان امامزاده صالح (ع) نیز همراه با سایر مردم، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان کرده است و در نخستن گام همزمان با شب سوم ماه رمضان که به نام حضرت رقیه (س) نامگذاری شده است، یک هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع کرد.

حجت‌الاسلام احسان بی‌آزارتهرانی، تولیت امامزاده صالح (ع) با بیان اینکه شب سوم محرم به آستان نازدانه امام حسین (ع) متوسل شویم، اظهار داشت: در این شب به نام سه ساله ارباب در مسیر کمک مومنانه و اطعام محرم حرکت و تلاش کردیم بسته غذایی تهیه کنیم.

تهیه ۱۰۰۰ بسته غذایی در شب سوم محرم/ توزیع۳۰۰۰ بسته معیشتی تا پایان دهه اول

وی با بیان اینکه برخی گروه‌های جهادی در این مسیر ما را همراهی می‌کنند و بسته‌های معیشتی را به دست نیازمندان می‌رسانند، خاطر نشان کرد: بخشی از این کمک‌های مؤمنانه برای سیستان و بخشی برای معتادانی که در حال بازپروی هستند، تخصیص یافت.

تولیت امامزاده صالح (ع) با اشاره به اینکه با کمک خیره حضرت رقیه (س) بسته‌های ۲۳۵ هزار تومانی با مبلغ ۱۸۰ هزار تومان تهیه می‌شود، افزود: تاکنون آستان امامزاده صالح (ع) یک هزار بسته تهیه و تدارک دیده است و تا پایان دهه سه هزار بسته بین نیازمندان توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

نویدکیا از سپاهان رفت/ در انتظار معرفی سرمربی جدید

دهه اول محرم هیچ موکبی به عراق اعزام نمی‌شود

مراسم ایام ماه محرم منوط به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha