کمک مومنانه

طرح اطعام حسینی با توزیع 3 هزار بسته غذایی توسط نیکوکار گنبدی

طرح اطعام حسینی با توزیع 3 هزار بسته غذایی توسط نیکوکار گنبدی

به گزارش سراج24، حاج‌محمد شهرکی در مراسم توزیع ۳ هزار بسته غذایی بین اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا اظهار کرد: در قرآن و روایات کمک به همنوع و دستگیری از نیازمندان سفارش بسیار شده و مسلمانان باید به این امر توجه کنند.

وی تصریح کرد: اگر ۲۰ درصد افراد ثروتمند کشور بخشی از اموال خود را بین نیازمندان تقسیم کنند دیگر هیچ نیازمندی در کشور نخواهیم داشت.

نیکوکار گنبدی با اشاره به منابع‌های طبیعی در کشور ادامه داد: خوشبختانه در کشور ما منابع طبیعی و خدادادی زیادی وجود دارد و اگر دولت‌ها بدون سیاسی‌بازی به‌فکر مردم باشند، هیچ فقیری در کشور باقی نخواهد ماند.

وی با بیان اینکه در زمان مشکلات همه افراد جامعه باید با همدلی پای کار آیند، خاطرنشان کرد: در زمان مشکلات همه با هم با همدلی باید وارد میدان شده و به مردم کمک کنیم.

شهرکی گفت: هدف از اجرای طرح پویش «کمک مومنانه» توسط مقام معظم رهبری افزایش همدلی و اتحاد بین اقشار مختلف جامعه و کمک به اقشار آسیب‌پذیر به صورت همگانی و بسیجی بود که همه ما باید به این امر اهتمام بورزیم.

وی بیان داشت: امسال با شیوع کرونا شرایط عزاداری تغییر کرده ولی این اطمینان را به خانواده‌های نیازمند خواهیم داد که بیشتر از گذشته به آنها کمک خواهیم کرد و از همه نیکوکاران و افرادی که توانایی مالی دارند تقاضا می‌کنم که وارد میدان شده تا مشکلات اقتصادی مردم را کاهش دهیم.

حاج‌محمد شهرکی از زمان شیوع کرونا تاکنون ۱۵ هزار بسته غذایی را بین نیازمندان توزیع کرده، ۲۱۲ زندانی جرایم غیرعمد توسط این نیکوکار آزاد و بیش از ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به نیازمندان پرداخت شده که از این مبلغ ۵ میلیارد تومان برای کادر درمان مدافعان سلامت پرداخت شده است.

اخبار مرتبط

دندانپزشک نیکوکار بدهی 8 نفر زندانی را پرداخت کرد

سلسله نشست‌های «محرم امسال» برگزار می‌شود

«شبیه حسین» روی آنتن شبکه چهار

0 نظر

ارسال نظر

capcha