توزیع بسته‌های حمایتی در مناطق محروم روستایی صومعه‌سرا

توزیع بسته‌های حمایتی در مناطق محروم روستایی صومعه‌سرا

به گزارش سراج24، جهانبخش آرمان در صومعه‌سرا با اشاره به توزیع بسته‌های حمایتی در مناطق محروم روستایی اظهار کرد: اصحاب رسانه رسالت  هدایت افکار جامعه را بر عهده دارند و خبرنگاران جهادگر و بسیجی تفکرش مطالبه گری به نفع رفع مشکلات و کاستی‌های مردم است.

وی با بیان اینکه خبرنگار با روحیه‌ای بسیجی و جهادگری می‌تواند عملکرد مطلوبی در راستای مطالبه گری به‌حق مردم داشته باشد، گفت: رسانه مردمی در کنار مردم و مسئولان به دنبال حل مشکلات و صدای رسای مردم بودن است و این مهم باید به‌دوراز تخریب و تضعیف ارکان نظام و دولت و انتقاد منصفانه باشد.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با تأکید بر اینکه هر جا نمادی از فقر و محرومیت باشد سپاه حضور محکم و اثربخش دارد، افزود: هرکجا که مردم دچار مشکل باشند باکمال افتخار ورود و در همه عرصه‌ها خدمات‌رسانی می‌کنیم و  مردم محور بودن و کنار مردم بودن رسالت ماست.

آرمان با اشاره به افتتاح مدرسه دخترانه، پسرانه و درمانگاه شبانه‌روزی مزین به نام  سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» در شهرستان صومعه‌سرا بیان کرد: با بازگشایی این مکان‌ها  آموزشی، خدماتی در هفته دولت امسال توسط سپاه برای ۴۵ نفر از افراد که تخصص‌های لازم را در این حوزه برخوردار هستند، شغل ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه جهاد اقتصادی که در افق رهبری معظم در اقتصاد مقاومتی تجلی و مفهوم یافته عرصه اصلی جهاد ما مقابل دشمن است، تصریح کرد: پاسداری از نظام و انقلاب اسلامی فقط ملبس بودن به جامع ما در سپاه پاسداران نیست و هر کس در هر لباسی که دلش برای مملکت  و نظامش  می‌تپد  و در راستای رفع مشکلات و محرومیت کشورش تلاش می‌کند پاسدار نظام و انقلاب است.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه در راستای حل مشکلات کشاورزان در تأمین تجهیزات کشاورزی در کنار مسئولین و دولت بوده‌ایم، گفت: امسال توانستیم با تأمین  تجهیزات کشاورزی در روستاهای درگیر خشک‌سالی دویست و پنجاه هکتار از اراضی را که در حال از بین رفتن محصول بود به چرخه تولید بازگردانیم.

آرمان با اشاره به اجرای فرامین مقام معظم رهبری در جهت محرومیت‌زدایی به‌صورت مستمر برای کاهش مشکلات اقتصادی، اجتماعی توسط سپاه پاسداران افزود:در قالب طرح مواسات و کمک مؤمنانه فردا بالغ‌بر ۲۰۰ بسته معیشتی در گوراب‌زرمیخ توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

تهیه و توزیع 18 هزار بسته معیشتی

پیکر شهید مدافع حرم «مهدی نظری» در راه بازگشت به وطن

برگزاری سالگرد شهید قاسم سلیمانی در طی ۱۰ روز

0 نظر

ارسال نظر

capcha