در ایام محرم

توزیع 110 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان

توزیع 110 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان

به گزارش سراج24، محمد مهدی سلمانزاده شامگاه در جمع مدیران شهرستان گرگان اظهار کرد: با هماهنگی انجام شده با هیئت‌ها و مواکب شاخص استان و مشارکت گروه‌های جهادی، سمن‌ها و موسسات خیریه قرار است در ایام محرم به مدت ۱۰ شب و هر شب ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهرهای استان توزیع شود.
وی تصریح کرد: این پخت و توزیع در قالب مرحله دوم رزمایش «همدلی و احسان» ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خواهد بود.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گلستان با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور و استان تاکید کرد: در زمان پخت و توزیع تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی رعایت شده و کارشناسان بهداشت در مراحل پخت و توزیع بر این کار نظارت دارند.
وی با بیان اینکه در عید غدیر ۵۵ هزار پرس غذای گرم در استان توزیع شد ادامه داد: در ایام عید غدیر نیز با مشارکت هیئت‌ها و مواکب ۵۵ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توزیع شد.
سلمانزاده افزود: توزیع غذای گرم در ایام عید غدیر با عنوان «احسان غدیر» در کشور با توزیع ۵ میلیون پرس غذای گرم از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی انجام شده که از این تعداد ۵۵ هزار پرس غذای گرم در استان گلستان توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: در همین ایام از 40 خادم هیئت‌های استان که عملکرد پخت و توزیع بیش از یک‌هزار پرس غذای گرم را داشتند تجلیل و تقدیر شد.

اخبار مرتبط

ماه رمضان امسال از مبلغان بومی استفاده می‌کنیم

محتوای دیجیتال منابع کتابخانه ملی از طریق ایمیل ارسال می‌شوند

ایران از صادرکنندگان رادیوداروها در جهان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha