جهادگران تولید ماسک از بودجه کرونایی بهره‌مند شوند

جهادگران تولید ماسک از بودجه کرونایی بهره‌مند شوند

به گزارش سراج24، علی شهبازی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس، با اشاره به فعالیت های این ستاد در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات فردیس از ۵ ماه گذشته و همزمان با شیوع کرونا در کشور،  یک میلیون لیتر موادضدعفونی کننده  در اختیار ادارات، مدارس و غیره قرارداده است.

وی با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات فردیس در همه حوادث برای کمک و خدمت به مردم، آمادگی دارد، افزود: در زلزله کرمانشاه دو موکب از سوی ستاد عتبات فردیس برای کمک به زلزله زدگان در منطقه مستقر شدند و در سیل خوزستان ۸۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردم فردیس توسط ستاد عتبات جمع آوری و به شهر ملاثانی ارسال شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فردیس از ایجاد دو کارگاه تولیدی ماسک توسط این ستاد خبر داد و گفت: در راستای فرمایشات رهبری و تاکید در خصوص تشکیل گروه‌های جهادی برای مقابله با کرونا و خدمت به مردم، در این دو کارگاه با هزینه ستاد بازسازی عتبات، ماسک تولید و به صورت رایگان در اختیار مردم بی بضاعت قرار  داده می‌شود.

وی با گلایه از عدم حمایت مسؤولان از اقدام جهادی ستاد عتبات فردیس، گفت:  ماسک‌های تولید شده توسط گروه های جهادی،  باید در اختیار مردم بی بضاعت قرار گیرد، در حالیکه ادارات مختلف از کارگاه‌های ما  درخواست ماسک دارند. اما هیچ کمک و حمایتی از سوی مسؤولان وجود ندارد.

شهبازی با اشاره به بودجه چند میلیاردی که از سوی مدیریت شهری برای مقابله با کرونا در نظر گرفته شد و بیان مشکلات گروه های جهادی ستاد عتبات در تهیه مواد اولیه ماسک و مواد ضد عفونی، عنوان کرد:  طرح های جهادی برای کمک به ملت است و باید مسؤولان مربوطه کمک کنند تا بخشی از بودجه شهر برای مقابله با کرونا در اختیار گروه‌های جهادی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نذورات جمع آوری شده توسط ستاد بازسازی عتبات فقط برلی بازسازی عتبات استفاده می شود و این ستاد درآمدی ندارد؛ گفت:  ۲۲۵ هزار متر مربع از  صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف توسط ستاد بازسازی عتبات ساخته شده  و صحن عقیله بنی هاشم نیز در حال ساخت  است.

اخبار مرتبط

پویانفر در جمع جهادگران انقلابی می‌خواند

جهادگران بسیج جامعه پزشکی در ۶روستای بهمئی خدمات رایگان ارائه دادند

نیروهای بسیج جامعه پزشکی بوشهر همراه بیمار می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha