پویش مردمی «محرم ایمن» در کرج برگزار می‌شود

 پویش مردمی «محرم ایمن» در کرج برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، حمیدرضا رحیمی‌ابداء، دبیر شورای مشورتی جوانان مرکز کرج اظهارکرد: شورای مشورتی جوانان مرکز کرج به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و در راستای مقابله با بیماری کرونا و اعمال یک سری محدودیت‌ها و نگرانی‌ها موجود، پویشی به نام محرم ایمن در کرج برگزار می‌کند.
وی گفت: به همین منظور امیدواریم در این ایام، هم دل‌های شکسته با عزاداری خالصانه ارادت خود را نسبت به اباعبدالله الحسین(ع) نشان دهند و هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعریف شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به سلامت عزاداران حسینی توجه ویژه‌ای داشته باشند.
رحیمی گفت: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این پویش از فعالیت هیات‌های عزاداری خود، نذری‌ها و دیگر فعالیت‌های مذهبی، فیلم تهیه کرده و آثار خود را با درج پویش محرم ایمن، برای ما ارسال کنند؛ همچنین با تهیه عکس و نوشته، واژه محرم ایمن در این پویش مردمی شرکت کنند.
وی با اشاره به مهلت ارسال آثار از ۳۱ مرداد لغایت ۱۵ شهریور سال جاری است، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۵۳۲۸۴۷۱۸ ارسال و یا به دایرکت اینستاگرام شورای مشورتی جوانان مرکز کرج به آدرس @karaj_shora_javanan_markaz ارسال کنند.

اخبار مرتبط

تولید واکسنی مخصوص افرادی که کرونا گرفتند

راه‌اندازی پویش مردمی درخت‌یاری با حضور بیش از ۲۵۰ گروه مردمی

اولین واکسن ایرانی تاپایان سال تزریق می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha