رزمایش همدلی امروز در زاهدان برگزار می‌شود

رزمایش همدلی امروز در زاهدان برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، مهرشاد سهیلی، اظهار داشت: در این رزمایش ۱۰ هزار پرس غذا و ۵ هزار بسته بهداشتی ویژه کرونایی و هم‌چنین بسته‌های فرهنگی در مناطق محروم و حاشیه شهر زاهدان توزیع می‌شود.

وی افزود: این رزمایش به کمک مجمع گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان و با همکاری سازمان بسیج سازندگی استان برگزار می‌شود و مرحله بعدی آن نیز در مناطق محروم منطقه بلوچستان برگزار خواهد شد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران تصریح کرد: تنها شهر زاهدان بیش از ۲۵۰ هزار نفر حاشیه‌نشین دارد که در وضعیت اسف‌باری زندگی می‌کنند، اطعام این افراد و توزیع بسته‌های بهداشتی بین افراد که در چهار نقطه شهر زاهدان توزیع می‌شود هدف اصلی ما در این رزمایش است.

سهیلی از مشارکت فعال شرکت‌ها و بنگاه‌های مختلف در این رزمایش گفت و تاکید کرد: شرکت‌های لبنی‌، بانک‌ها، کارگزاری‌ها، صندوق‌ها، قرض‌الحسنه‌ها و شرکت‌های مواد غذایی در این رزمایش حضور فعالی دارند.

شایان ذکر است قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) ابتدا در قالب یک مؤسسه کوچک در شهر ایلام شکل گرفت و به مراتب حوزه فعالیتش را در محرومیت‌زدایی گسترش داد و حالا هم در قالب یک قرارگاه در سازمان بسیج سازندگی سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران درحال فعالیت کشوری است.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۰ هزار میلیارد تومانی کمک مومنانه سپاه در دوران کرونا

سردار قریشی: تا عید فطر 1500 زندانی آزاد می شوند

دست ‌یاری مسجدی‌ها به سیل‌زدگان بوشهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha