برگزاری رزمایش مومنانه با حفظ کرامت انسانی

برگزاری رزمایش مومنانه با حفظ کرامت انسانی

به گزارش سراج24، سیاوش مسلمی در حاشیه اجرای مرحله اول موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه در جمع خبرنگاران در فریدونکنار، از تهیه و توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۸ میلیون تومان بین نیازمندان سراسر استان خبر داد و گفت: با کمک‌های مردمی و با حفظ  کرامت انسانی بسته‌ها به نیازمندان تحویل شد.

وی با قدردانی از آحاد مردم و مسوولان در مشارکت کمک‌های مومنانه افزود: در شهرستان فریدونکنار هم اقدامات خوبی در موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه صورت گرفت.

مسلمی از توزیع یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در این شهرستان هم خبر داد و اضافه کرد: علاوه بر اهدای بسته معیشتی، ۵۰ میلیون کمک جهیزیه هم به نیازمندان اهدا شد.

فرمانده سپاه کربلا به توزیع ۱۰ هزار ۳۰۰ بسته غذایی در قالب اطعام‌دهی دهه ولایت و امامت اشاره و خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با این کمک‌های مومنانه  رضایت‌مندی  امام خامنه‌ای نائب امام زمان  را فراهم کنیم.
 
دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در ادامه با اشاره به هم‌افزایی مردم و مسوولان د  اجرای نهضت کمک مومنانه گفت: امروز در استان مازندران شاهد حماسه بزرگی بودیم که مردم همیشه در صحنه ، حماسه بی‌نظیری در کمک به نیازمندان خلق کردند.
 
این مسؤول کمک‌های مومنانه را تداعی‌کننده دوران دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: استان مازندران در عرصه ایثار و شهادت سرآمد است و از جمله استان‌هایی است که به واسطه مردم انقلابی و جهادی همیشه پشتیبان ولایت بوده و هست.
 
وی در ادامه با تصریح بر اینکه امروز کمک به مردمی که به دلیل مواجه با ویروس منحوس کرونا دچار آسیب شدند، واجب است، یادآور شد: مشارکت و هم افزایی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی در کمک مومنانه با هدایت ائمه جمعه شهرستان‌ها در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) قابل مشاهده است.
 
 مسلمی با تاکید بر اینکه بسته‌های معیشتی با حفظ کرامت انسانی و شبانه بین نیازمندان توزیع شد، بیان کرد:  با تمسک به سیره ائمه (ع) بسته‌های معیشتی به نیازمندان تحویل شده است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان با تاکید بر اینکه به‌واسطه مردم و پایگاه‌های مقاومت بسیج هر تهدیدی را می‌توان به فرصت تبدیل کرد، افزود: اگر در همه بخش‌ها و محلات مردم در صحنه باشند، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

اخبار مرتبط

جلوی سفرهای بی‌حساب و کتاب آخر هفته به مازندران را بگیرید

بازدید آیت‌الله محمدی‌لائینی از بزرگ‌ترین مرکز پرورش ماهیان خاویاری

برگزاری رزمایش«شور عاطفه‌ها»

0 نظر

ارسال نظر

capcha