واکنش رسانه‌های رژیم صهیونیستی به سخنان دبیر کل حزب الله

واکنش رسانه‌های رژیم صهیونیستی به سخنان دبیر کل حزب الله

به گزارش سراج24، رسانه‌های صهیونیست به سخنان تاثیرگذار و محکم امروز سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله درباره واقعه انفجار بندر بیروت واکنش نشان دادند.

شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی نوشت: هر کسی که گمان می‌کند که  سید حسن نصرالله بعد از فاجعه لبنان اعتماد به نفس خود را از دست داده است باید در گمان خود تجدید نظر کند.

«سید حسن نصرالله» دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان عصر جمعه (۱۷ مرداد) در خصوص تحولات منطقه و تحولات این کشور بعد از انفجار بندر بیروت از طریق ویدئو کنفرانس سخنرانی کرد.

دبیر کل حزب الله فاجعه انفجار بیروت را  یک فاجعه بسیار بزرگ و خطرناکی توصیف کرد که  نتایج و پیامدهای اجتماعی، بهداشتی و اقتصادی برای لبنان خواهد داشت.

دبیرکل حزب‌الله لبنان انجام تحقیقات شفاف در حادثه پیش‌آمده و محاکمه را که در مسئولیت خود  در این زمینه کوتاهی کرده‌اند، خواستار شد.

سید حسن نصرالله با بیان اینکه عده ای به دنبال بهره‌برداری سیاسی از حادثه انفجار هستند، گفت: این شرایط و لحظات، زمان مناسبی برای تسویه حساب‌های سیاسی و حزبی نیست و مردم لبنان  رسانه‌هایی را که اقدام به تحریم و تشویق و سوق دادن به جنگ داخلی در لبنان کرده‌اند، محاکمه کنند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت که این حزب و همه نیروها و کادر و تجهیزات آن در اختیار دولت است تا این بحران را پشت سر بگذارد.

اخبار مرتبط

آخرین وضعیت پرونده بازی ایران و لبنان در مشهد

جزئیات نشست فراکسیون زنان مجلس درباره بررسی حوادث بازی فوتبال ایران-لبنان

گزارش حادثه ورزشگاه مشهد برای رئیس‌جمهور ارسال شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha