سفیران هدایت ملایر در اردوی جهادی یک روزه

سفیران هدایت ملایر در اردوی جهادی یک روزه

به گزارش سراج24، سعید سلیمی با اشاره به فعالیت های گروه جهادی طلاب سربازان امام زمان (عج) ملایر اظهار داشت: این گروه جهادی متشکل از روحانیت و طلاب حوزه علمیه سفیران هدایت امام رضا(ع) شهرستان ملایر هستند.
وی افزود: گروه جهادی طلاب سربازان امام زمان (عج) ملایر پیرو منویات امام خامنه ای(مد ظله العالی) در خصوص محرومیت زدایی و همچنین تقویت پیوند عمیق میان مردم و روحانیت در راستای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی حرکت جهادی خود را در روستای دهنو آغاز کرده است.
طلبه بسیجی گروه جهادی طلاب سربازان امام زمان (عج) ملایر بیان داشت: به یاری خداوند و استعانت از امام زمان(عج)، موفق به اقدامات جهادی در عرصه سازندگی و تبلیغی شده ایم.
وی یادآور شد: در این اردوی یک روزه علاوه بر کمک به عمران و بازسازی محل سکونت یکی از صاحبان انقلاب(محرومین و مستضعفین) فعالیت تبلیغی نیز صورت گرفته است.
سلیمی با بیان اینکه در راستای نشر معارف دینی و ارتباط گیری با جوانان جلساتی داشته ایم، اظهار داشت: پاسخ به سوالات و شبهات جوانان را نیز با موفقیت به انجام رساندیم که امید است این عمل به درگاه الهی مورد قبول واقع شود و توفیق تکرار مکرر این نوع فعالیت های جهادی نصیب گروه جهادی تبلیغی سربازان امام زمان(عج) شود.

اخبار مرتبط

گروه های جهادی برای تنگ کردن عرصه بر بیماری کرونا وارد عمل شوند

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

ثبت هویت گروه های جهادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha