تعاملی برای انعکاس حرکت های جهادی به بهترین شکل

تعاملی برای انعکاس حرکت های جهادی به بهترین شکل

به گزارش سراج24، ظهر روز دوشنبه در جریان نشست مشترک مدیران بنیاد روایت فتح و معاونت عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور، مقدمات عقد تفاهم نامه ای به منظور گسترش و تعمیق روابط دو دستگاه به منظور نقش آفرینی در عرصه رسانه و هنر مورد توافق طرفین قرار گرفت.

در جریان این نشست که به میزبانی معاونت عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور صورت گرفت، مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح اذعان کرد: هدف از همکاری مشترک دو دستگاه ارتقا هر دو بخش در حوزه های محتوایی و شکلی است چرا که تا به نقطه ی مطلوب دست پیدا نکنیم نمی توانیم اثر مطلوبی بر جامعه بگذاریم.

وی ادامه داد: گروه های جهادی موفقیت های زیادی در سالیان گذشته کسب کردند بنابراین باید با همتی بلند در پی انعکاس این موفقیت ها منطبق بر انتظار رهبر معظم انقلاب برای جامعه مخاطب باشیم؛ انعکاس نقش تسهیلگرانه و شتابدهنده بسیج سازندگی می تواند بخش مهمی از این انعکاس باشد.

سید محمد یاشار نادری در بخش دیگری از سخنان خود تشریح کرد: الگو همکاری پیش رو دو دستگاه نباید پسا اتفاق باشد چرا که همراهی دو دستگاه و حرکت شانه به شانه در رویداد ها میتواند منجر به جریان سازی و اثر گذاری شود.

وی ادامه داد: تئاتر، مستند، سینما، نشر کتاب میتواند جزئی از این همکاری عمیق و بلند مدت باشد بنابراین رسیدن به نقطه ای مشترک به منظور عملیاتی سازی برنامه های مشترک و تبعا عقد تفاهم مهمترین دستاورد دیدار های دو دستگاه خواهد بود.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت فتح در پایان تاکید کرد: تفاهم نامه بین دو دستگاه قرار است منجر به ایجاد یک ید واحده شده و با اشتراک گذاری منابع به گامی بلند در عرصه رسانه های جهادی ختم شود.

اخبار مرتبط

۳۱ منطقه در ۳۱ استان را به عنوان نقطه هدف محرومیت زدایی

عدم برگزاری اردوهای جهادی در چهارمحال و بختیاری

دوره آموزش آنلاین مقدماتی *فتوشاپ *

0 نظر

ارسال نظر

capcha