دیدار نماینده ولی فقیه با مسئول سراج استان آذربایجان غربی

دیدار نماینده ولی فقیه با مسئول  سراج استان آذربایجان غربی

به گزارش سراج24 ،مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدارکرد . میر مهدی سید رضایی در این دیدار  به بیان برخی عملکرد های سراج در آذربایجان غربی  و بیان نکته نظرات خود پرداخت .

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نیز با ابراز خشنودی از  فعالیت سراج در حوزه های فضای مجازی بر لزوم تداوم این اقدامات تاکید کرد .وی  بزرگترین ضعف جریان خودی را تفرق و جدا بودن دانست  و تاکید کرد:  متاسفانه در جبهه انقلاب برخی همدیگر را می زنند .نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به مخاطب زیاد فضای مجازی افزود : روش ها کنونی جواب گو نیست و نیاز به نوآوری می باشد .

سراج آذربایجان

در ابتدای این جلسه سید مهدی سید رضایی با بیان توفیقات بدست آمده از توان بازی سازی استان و نیز تعداد باز هایی گفت که با حمایت سراج به نتیجه رسیده است .فعالیت های سراج در حوزه های شبکه های اجتماعی ،  حمایت از استارت آپ ها ، تولید بازی و نرم افزار  از جمله مواردی بود که در این دیدار به صورت خلاصه تشریح شد .همچنین با ارائه گزارش تلاش سراج برای  گسترش سواد فضای مجازی در استان و تربیت مربی  شرح داده شد.

میر مهدی سید رضایی تولیدات کرونایی مرکز آذربایجان غربی و نیز همکاری با سایر قرارگاه ها و انجام عملیات های رسانه ای را از اهم فعالیت های سازمان در استان برشمرد .

لزوم جبهه سازی رسانه ای جریان انقلاب  در فضای مجازی  و تلاش های سراج

لزوم جبهه سازی رسانه ای جریان انقلاب  در فضای مجازی  و تلاش های سراج  از نکات دیگری بود که تاکید شد.  در همین بخش به برخی چالش های پیش رو نیز  اشاره گردید .تربیت و آموزش خصوصا نیروهای جوان و تازه نفس از دهه هفتاد و هشتاد با محوریت ایجاد تخصص برای  کسب درآمد و نقش آفرینی در جنگ نرم با عنوان شتاب  ، فعالیت های  سراج در زمینه خانواده ، مادر و فرزند در فضای مجازی  از موضوعات عملکردی سراج بود که با استقبال نماینده ولی فقیه روبرو شد .

در پایان این جلسه نمانیده ولی فقیه از حجم فعالیت ها ابراز خرسندی نمود و بر لزوم  استمرار حرکت ها تاکید کرد. وی همچنین نسبت به  ایفای نقش در موضوعات محوری فضای مجازی  به شرط شفاف بودن انتظارات ابراز تمایل نمود .

اخبار مرتبط

قصه‌های خانم مربی در لایوهای اینستاگرامی

بیانیه مهم هیأت‌های سراسر کشور در آستانه ماه محرم

فصل دوم ایستگاه انقلاب /قسمت هشتم

0 نظر

ارسال نظر

capcha