تکرار توهین سینمای آمریکا به حضرت عیسی (ع)

تکرار توهین سینمای آمریکا به حضرت عیسی (ع)

به گزارش سراج24، بارها در فیلم‌ها و سریال‌ها و حتی کارتون‌ها این پیامبر بزرگ خدا را به خاطر مفاهیمی که درون بیاناتش به کار رفته است مورد تمسخر قرار دادند و با وارد کردن کاراکترهای ایشان در ویدئوموزیک‌ها به ساحت این نبی خدا جسارت کردند.

اما انتهای خط جهالت و ضلالت مشخص نیست و گویی انسان هرچقدر در بدی و تاریکی فرو برود پایانی برای آن نیست. به تازگی یک بازیگر درجه چندم آمریکایی که اخیرا در زمینه ساخت آثار مستهجن نیز ورود کرده بود با حضور در فیلمی به همراهی دختر مایکل جکسون، حضرت عیسی را به صورت زنی همجنس‌باز معرفی کرده‌اند.

سینما , سینمای جهان , هالیوود , حضرت عیسی (ع)| عیسی مسیح ,

نمایی از فیلم موهون اولین وسوسه مسیح

این فیلم که به تازگی مراحل فنی و تولیدی خود را پشت سر گذاشته مورد انتقاد انجمن‌های دینی و مسیحی قرار گرفته است و نسبت به این اقدام موهن اعتراضات خود را بیان کرده‌اند. انجمن یک میلیون مادر که نسبت به فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی که علیه باورهای خانوادگی و سالم باشند مواضع صریحی می‌گیرد این بار نیز در پی خبر ساخته شدن این فیلم از طرفداران خود خواسته است که با پیوستن و کمک به این سایت جلوی اکران این فیلم را بگیرند.

سینما , سینمای جهان , هالیوود , حضرت عیسی (ع)| عیسی مسیح ,

تصویر سایت یک میلیون مادر برای امضا جهت جلوگیری از اکران فیلم 

واتیکان نیز قبل‌تر در پخش سریال مسیح از نتفلیکس واکنش‌های تندی را علیه این سریال داشت که برخی عدم ادامه نمایش و ساخت فصول بعدی را ناشی از فشار واتیکان دانستند. این بار معلوم نیست که واتیکان در پی ساخت این فیلم چه عکس‌العملی نشان خواهد داد؟

سایت مووی گاید نیز در مطلبی نوشته است که «هالیوود حمله به مسیح را متوقف کند» و در ادامه مانند سایت یک میلیون مادر خواسته است که با کمک مردم بتواند جلوی اکران این فیلم را بگیرد.

قبل‌تر نیز در فیلم‌هایی مانند آخرین وسوسه مسیح ساخته اسکورسیزی و نیز در انیمیشن سیمپسون‌ها حضرت مسیح مورد تمسخر قرار گرفته است.

سینما , سینمای جهان , هالیوود , حضرت عیسی (ع)| عیسی مسیح ,

اخبار مرتبط

دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود

پرونده ویژه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha