دیار کریم خان زند معطر به عطر رضوی شد

دیار کریم خان زند معطر به عطر رضوی شد

به گزارش سراج24، از ملایر همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد امام مهربانی ها؛ ملایر میزبان کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خدام و پرچم حرم رضوی بود.
 مسئول شبکه جوانان رضوی ملایر در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: جمعی از خدام حرم رضوی با حمل پرچم امام رضا(ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید میهمان مردم استان همدان بوده که امروز وارد ملایر شدند.
حسام الدین حیدری ثابت با بیان اینکه با توجه به شیوع کرونا برنامه تجمع و استقبال مردمی از این عزیزان وجود نداشت گفت: ادای احترام به مقام شهدا، دیدار با امام جمعه، دیدار با فرماندار و فرمانده سپاه، سرکشی از خانواده معظم شهدا، دیدار با خانواده اهداکنندگان عضو و تجلیل از کادر درمان و نظام سلامت از برنامه های این کاروان در ملایر بود.
وی از ادای احترام کاروان زیر سایه خورشید به مقام شهدای گمنام آرمیده در بام ملایر خبر داد و تصریح کرد: خادمان حرم ثامن الحجج با حضور در فرمانداری ملایر از خانواده های اهداکننده عضو در ملایر که امسال اعضای فرزندانشان را اهدا کرده بودند تجلیل کردند.
مسئول شبکه جوانان رضوی ملایر اضافه کرد: در این مراسم از سه خانواده مرحوم فرهاد کلبعلیان، مرحوم شبیر جافری و مرحوم محمد محمودی که در با اهدای عضو خود به ۱۰ نفر جان تازه ای بخشیدند، تجلیل شد.
مسئول شبکه جوانان رضوی ملایر یاداور شد: دیدار با امام جمعه ملایر و اهدای هدیه متبرک حرم امام رضا(ع) به امام جمعه ملایر و دیدار با خانواده مدافع سلامت مرحوم محمود افشاری و تجلیل از خانواده ایشان از دیگر برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در ملایر بود.

اخبار مرتبط

سومین وبینار از سلسله نشست های زیست پلاس

برگزاری بزرگداشت«مرضیه دباغ» در همدان

۹ پیشنهاد از جوار حرم اباالجواد(ع) برای ۹۹/۹/۹

0 نظر

ارسال نظر

capcha