پویش دانشجویی «به تو از دور سلام» راه اندازی شد

پویش دانشجویی «به تو از دور سلام» راه اندازی شد

به گزارش سراج24، از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، به مناسبت میلاد خجسته حضرت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و در راستای اهداف فرهنگی و مذهبی این مجموعه، پویش «به تو از دور سلام» را برگزار می کند.
با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و اینکه امسال تعداد زیادی از علاقه مندان زیارت امام هشتم به دلیل شرایط موجود از فیض زیارت محروم هستند، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان بر آن شد تا با راه اندازی پویش «به تو از دور سلام» شرایط زیارت حضرت را از شهرها و از فاصله دور فراهم کند.
علاقه مندان می توانند با ارسال یک ویدیو از قرائت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و نشر و نصب یک حدیث از حضرت در منزل و محل کار خود و ارسال تصویر آن به آدرس لبیک در شبکه های اجتماعی تلگرام، سروش و ایتا در این پویش شرکت کنند.
از بخش های دیگر این پویش، طرح زیارت نیابتی امام رضا (علیه السلام) است و کاربران می توانند با منشن کردن دوستان خود در پست زیارت نیابتی لبیک در شبکه اجتماعی اینستاگرام از دور زائر حضرت باشند. ستاد به نیابت از کسانی که در این پست منشن شوند زیارت نیابتی در حرم مطهر انجام خواهد داد.
ویژه نامه میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام) و مسابقه نیز از دیگر بخش های این طرح است که شرکت کنندگان می توانند پاسخ صحیح سوال مسابقه را با ذکر مشخصات به شبکه های اجتماعی لبیک ارسال کنند.
در نهایت از میان آثار دریافت شده داوری و به برگزیدگان پویش و مسابقه به قید قرعه هدایای ویژه ای تعلق خواهد گرفت. این طرح از روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه آغاز و تا ۱۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

اعزام 350 مبلغ بومی در ماه محرم به مناطق ایلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha