مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین:

سازمان تبلیغات اسلامی رسالت خطیری در ارتقای بُعد معنوی جامعه دارد

سازمان تبلیغات اسلامی رسالت خطیری در ارتقای بُعد معنوی جامعه دارد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محسن مطهری فر مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین با حضور در محل اداره کل تبلیغات اسلامی با حجت‌الاسلام محمد جواد زهرایی مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام محسن مطهری فر مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین ضمن تبریک انتصاب حجت‌الاسلام محمد جواد زهرایی به‌عنوان مسئول این نهاد تبلیغی و فرهنگی گفت: امیدواریم با حضور حضرتعالی که از نیروهای جوان و خلاق هستید بتوانیم بیش از پیش در موضوعات مختلف حوزوی، فرهنگی و تبلیغی همکاری و تعامل داشته باشیم.

وی اظهار کرد: حوزه علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای مذهبی و فرهنگی رسالت خطیری در ارتقای بُعد معنوی و اسلامی جامعه دارند.

حجت‌الاسلام محد جواد زهرایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین هم در این دیدار با بیان اینکه مهم‌ترین رسالت نهاد تبلیغات اسلامی احیا و اشاعه اندیشه‌های دینی در جامعه است، افزود: در این راستا مهم‌ترین وظیفه روحانیون و مبلغان نشر و ترویج فرهنگ صحیح دینی در بین اقشار مختلف جامعه است

بیشتر بخوانید:

نقش بسیار مهم سازمان تبلیغات اسلامی در شکل‌دهی باورهای جوانان

دو اولویت اصلی در فصل جدید حوزه هنری: فعالیت در فضای مجازی ، توجه به هویت اندیشگانی

وی تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با ورود جدی به عرصه فضای مجازی و فعالیت تبلیغی می‌تواند گام مؤثری در جهت ترویج فرهنگ ناب محمدی در عرصه فرهنگ داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین در پایان سخنان خود تأکید کرد: حضور مبلغان در فضای مجازی بسیار ضروری است و مبلغان باید در راستای فعالیت‌های تبلیغی خودشان به این عرصه ورود جدی داشته باشند.

اخبار مرتبط

«حاج خانوم» به مناسبت سالروز فاجعه منا آماده پخش شد

هیأت عنصری گرانبها در حل مسائل پیچیده جامعه

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha