عیادت از رضا ایرانمنش؛

عیادت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از رضا ایرانمنش

عیادت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از رضا ایرانمنش

به گزارش سراج24 ، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با رضا ایران منش هنرمند و بازیگر جانباز سینما، تئاتر و تلویزیون دیدار و گفت وگو کرد.


در این عیادت که در شهر کرمان و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، جمعی از مدیران ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و مدیر تماشاخانۀ سرو برگزار شد، حمید نیلی ضمن آرزوی سلامتی برای این بازیگر ارزنده و توانمند سینما و تئاتر، بر لزوم بهره مندی جامعۀ فرهنگی و هنری کشور از تجارب ارزشمند این چهره برجسته تأکید کرد.


وی افزود: آرزومندیم که رضا ایرانمنش عزیز را دوباره سلامت و استوار بر قلۀ هنر ارزشی و متعهد ایران ببینیم و نسل جدید و جوان حاضر در جبهه جنگ نرم و مقابله فرهنگی، قدر این سرمایه های ذی قیمت و گنج های ماندگار دوران دفاع مقدس را بیشتر بدانند. ما در انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و ستاد برگزاری هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت آمادگی کامل داریم تا در زمینه های گوناگون از تجربیات این هنرمند سرافراز و متعهد استفاده کنیم.


رضا ایرانمنش نیز در این دیدار گفت: آرزوی موفقیت برای دوستان و همکاران عزیز در ادامه این راه سخت و گاه طاقت فرسا دارم و از خداوند برای همه کسانی که برای شهدا و در راه شهدا قدم و قلم می زنند توفیق آرزومندم.


مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پایان این دیدار به نمایندگی از بنیاد فرهنگی روایت فتح، ضمن ابلاغ پیام ارادت جمعی از هنرمندان رشته های گوناگون هنر مقاومت اعم از سینما، تئاتر و تلویزیون، برای این هنرمند آرزوی سلامتی و بهروزی کرد.

اخبار مرتبط

سه کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی شد

کتاب خاطرات کم‌ سن‌ترین شهید دفاع مقدس ۲۸هزارتایی شد

احداث باغ موزه دفاع مقدس استان بوشهر آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha