اردوهای راهیان نور نیازمند کمک همه مردم است

اردوهای راهیان نور نیازمند کمک همه مردم است

به گزارش سراج24، بهمن کارگر در جلسه کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور ضمن تقدیر از آموزش وپرورش به دلیل تلاش های این وزارتخانه در برگزاری اردوهای راهیان نور افزود: اردوهای راهیان نور موضوعی مهم است و امروز در این جلسه برای تقدیر از تلاش های آموزش وپرورش برای برگزاری اردوهای راهیان نور حضور یافتیم.


وی ادامه داد: باید از اقدامات دولت تدبیر و امید در خصوص بزرگداشت دفاع مقدس و اردوهای راهیان نور تشکر کرد چراکه دولت همواره در این زمینه همکاری مناسبی داشته است.
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تصریح کرد: باوجود تبلیغات مسموم دشمنان، همکاری های خوبی برای برگزاری اردوهای راهیان نور انجام شده است بنابراین باید بیش ازپیش در موضوع اردوهای راهیان نور تمرکز کرد.


کارگر با بیان این که بر اساس سند ملی، مسوول راهیان نور وزیر آموزش وپرورش است و سپاه پاسداران و بسیج در این زمانه همکاری می کنند، اظهار داشت: با وجود مشکلات ناشی از شیوع کرونا باید همواره آمادگی های لازم برای برگزاری اردوهای نور وجود داشته باشد.
 فرمانده قرارگاه راهیان نور نیز در این جلسه بر برگزاری اردوهای راهیان نور برای معلمان تأکید کرد و افزود: اردوهای راهیان نور کار تربیتی بزرگ و ارزشمندی است که باید ادامه یابد.
سردار یعقوب سلیمانی گفت: ظرفیت های بسیار ارزشمندی در این خصوص وجود دارد که باید برای ارتقای بهره وری از آن تلاش کرد.

اخبار مرتبط

دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) رنگ دفاع مقدس گرفت

مدافعان سلامت در سنگر مقابله با کرونا مانند دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند

اردوهای راهیان نور به‌صورت مجازی برگزار شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha