تمدید ارسال آثار بخش صحنه ای جشنوارۀ تئاتر مقاومت تا ۱۵ تیرماه

تمدید ارسال آثار بخش صحنه ای جشنوارۀ تئاتر مقاومت تا ۱۵ تیرماه

به گزارش سراج24، مدیر بخش صحنه ای هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت از تمدید مهلت ارسال اثر تا نیمۀ تیرماه خبر داد.
«امیرحسین شفیعی» با بیان این خبر گفت: ما در طول حیاتِ تئاتر موسوم به دفاع مقدس و مقاومت، در سراسر کشور بارها شاهد آثاری بوده ایم که بازتولید شده اند و شاید امروزه دیگر کارکرد روزهای اولیۀ خود را چه در بیان و فرم اجرایی اثر و چه در مضمون و محتوا نداشته باشند؛ لذا ما برای برطرف کردن این کاستی در هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت، به دنبال بالابردن کیفیت آثار هستیم و برای نیل به این هدف در فراخوان تأکید ویژه ای بر اورجینال بودن و تازه بودن آثار و نمایشنامه های ارسالی داشتیم.
شفیعی افزود: در جشنوارۀ امسال به دنبال بالا بردن کمّی تعداد آثار رسیده به دبیرخانۀ جشنواره نیستیم و برای دست اندرکاران و سیاست گذاران جشنواره، کیفیت آثار بسیار مهم و ضروری است.
وی در مورد تمدید ارسال آثار گفت: بدین منظور و با توجه به اهمیت موضوع و درخواست های مکرر هنرمندان و فعالان حوزۀ تئاتر مقاومت، مهلت ارسال آثار تا پانزدهم تیرماه تمدید شد تا دوستان و علاقه مندان بیشتری بتوانند آثار نیمه تمام و جدید خود را در سامانۀ جشنواره ثبت کنند. 
مدیر تماشاخانۀ سرو در خاتمه گفت: ما در آستانۀ چهلمین سالگرد هشت سال حماسۀ ماندگار دفاع مقدس هستیم و این روزها شاهدیم که مقاومت و پایداری به عرصه های دیگر نیز تعمیم یافته و از نظر مضمونی و محتوایی گسترش پیدا کرده است.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در قم

انتشار فراخوان مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران

فضای مجازی؛ تهدید یا فرصت

0 نظر

ارسال نظر

capcha