برنامه های فرهنگسرای رسانه در روزهای کرونا

برنامه های فرهنگسرای رسانه در روزهای کرونا

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرا، مهدی محمدی، رئیس فرهنگسرای رسانه با اشاره به برنامه های این مرکز در ماه های گذشته و در شرایط شیوع بیماری کرونا گفت: از روزهای ابتدایی اسفندماه به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامتی مردم، بسیاری از مراکز فرهنگی هنری تعطیل شد و برنامه هایشان به فضای مجازی انتقال پیدا کرد. با توجه به برگزاری تمامی فعالیت های مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فضای مجازی، فرهنگسرای رسانه نیز برنامه های خود را در صفحات مجازی این مرکز در اختیار علاقه مندان قرار داد.
او با تشریح تعدادی از این برنامه ها به مسابقه ارسال محصولات رسانه ای «جان من، ایران من» اشاره کرد و افزود: جشنواره ارسال محصولات رسانه ای «جان من، ایران من» به همت فرهنگسرای رسانه و با مشارکت جمعی از نهادهای دولتی و غیردولتی در حال برگزاری است. فراخوان این مسابقه با هدف تقدیر از زحمات تمام گروه هایی که در مسیر مقابله با کرونا زحمت کشیدند و به تصویر کشیدن خدمات آنان در اسفندماه ۱۳۹۸ منتشر شد.
وی تاکید کرد: مهلت دریافت آثار این مسابقه تاکنون دو بار تمدید شده و با توجه به استقبال مخاطبان از سراسر کشور برای بار سوم نیز تمدید خواهد شد. لازم به ذکر است تاکنون بیش از ۱۵۰۰ نفر در این مسابقه شرکت کرده و حدود ۳ هزار اثر در بخش های مختلف به دبیرخانه آن در فرهنگسرای رسانه رسیده است.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha