ارائه کتاب های رضوی به نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

ارائه کتاب های رضوی به نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

به گزارش سراج24، هم زمان با دهه کرامت رضوی، ۸۰ عنوان کتاب رضوی با تخفیف ۲۵ درصدی در «نمایشگاه کتاب رضوی» به علاقه مندان عرضه می شود.
مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت وگو با آستان نیوز با بیان اینکه «نمایشگاه کتاب رضوی» از سوم تا سیزده تیرماه به صورت مجازی و حقیقی برگزار می شود، گفت: در این نمایشگاه آثار رضوی با تخفیف ۲۵ درصدی به علاقه مندان ارائه می شود.
وی مراجعه حضوری به ۲۰ شعبه فروشگاهی کتاب انتشارات آستان قدس رضوی در مشهد را مسیر نخست بهره برداری از «نمایشگاه کتاب رضوی» برشمرد و گفت: فروشگاه های ۲۰ گانه به نشر در اطراف حرم مطهر رضوی و سایر نقاط شهر مشهد، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.
سعیدی یکی دیگر از راه های بهره مندی از تخفیفات کتاب نمایشگاه رضوی را خرید نسخه الکترونیک کتاب از سایت www.taaghche.com عنوان کرد و افزود: خرید اینترنتی این آثار از سایت www.behnashr.com با تخفیف ۲۵ درصدی همراه با ارسال رایگان به همراه هدایای متبرک در دهه کرامت رضوی امکان پذیر است.
وی یادآور شد: کتاب های ارزشمند «امام رضا(ع) و زندگی»، «سیره علمی و عملی امام رضا(ع) »، «امام رضا(ع) ، زندگی و اقتصاد» ، «مهارت های زندگی در سیره رضوی »، «آهوانه ها»، «دعبل و زلفا» ، «ضمانتنامه آهو»، «شفایافتگان»، «امام رضا(ع) در آثار دانشمندان اهل سنت »، «در سال های دور»، « نیایش های رضوی»، «رسم حضور»، «کبوترها و آهوها» و « با کبوترهای گنبد»، «موقف» و «اوسنه گوهرشاد» ، « ماه غریب من»، «نشانه ها» ، «راز آن بوی شگفت» و « بیدارم کن» و « اعترافات غلامان» از جمله آثار مهم این طرح در نمایشگاه کتاب رضوی است.

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

منتقدان «پرژن دژن» تقدیر شدند + عکس

کتابی برای عبور از سردرگمیِ فرهنگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha